Mladá Boleslav – Motor ČB 3:2 (kon.) | Most – Třebíč 3:5 (kon.) | Benátky n/J – Šumperk 3:4 (po pr.)
Jihlava – Kadaň 6:2 (kon.) | Havířov – Olomouc 3:1 (kon.) | Ústí n/L – Havlíčkův Brod 1:2 (kon.)
Beroun – Litoměřice 3:4 (1:2 po s.n.)
po s.n. (1:2)
Medvědi Beroun 1933
3:4 (1:1, 2:1, 0:1 - 0:1)
HC Stadion Litoměřice
cz Streda 20.11.2013, 18:00 • ZS Beroun • 1. liga (ČR)

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:00.

Hokejisté Berouna dnes na svém ledě změří síly s týmem Litoměřic.

Domácí Beroun se zatím stále nedokázal vymanit ze své herní krize. V posledních 7 zápasech získali Medvědi pouze jeden jediný bod a prvoligovou tabulkou se tak propadávají stále níž a níž. Reakcí domácího týmu na špatné výsledky v posledních zápasech je příchod tří nových hráčů – na hostování z Kladna přicházejí posílit berounský celek Michal Gutwald, Jiří Kuchler a Jan Eberle. Pomůžou nové posily již dnes Berounu k ukončení výsledkové krize?

Naopak hosté z Litoměřic přijíždějí na led Berouna ve velmi dobré formě. Z posledních 5 zápasů dokázali vytěžit 13 bodů a díky tomu se posunuli již na páté místo prvoligové tabulky. Podaří se Litoměřicím navázat na dobré výsledky z minulých zápasů a porazit trápící se Medvědy?

Všechny níže položené otázky budou zodpovězeny dnes na Zimním stadionu Na Ostrově, kde v 18:00 začne zápas Beroun – Litoměřice a vy u toho můžete být s námi!

Medvědi Beroun 1933: Šimboch (Mastík) – Šenkeřík, Kužel, Chalupa, Jebavý, Látal, Gutwald, Sklenička – Marek, Kubeš, Kubica – Divíšek, Stromko, Hrdel – Ondráček, A. Půlpán, Kuchler – Babka, Malý, T. Půlpán

HC Stadion Litoměřice: Král (Sedláček) – Humphries, Žovinec, Kolář, Drábek, Hrbas, Evan, Husák, Šulc – Koudelka, Chabada, Suja, Brzobohatý, Rubeš, Procházka, Čermák, Hašek, Budínský, Novák, Škop, Chlapík

Rozhodčí: Smitka – Černý, Maštalíř.

00:01

00:42
    Hned v první minutě vidíme první vyloučení. Na dvě minuty za krosček je vyloučen domácí Šenkeřík.

01:07
    Litoměřický útok zastavil odpískaný ofsajd.

01:29
    Domácí vyhazují kotouč až ke Královi.

01:57
    Litoměřice se zatím nedokáží usadit v útočném pásmu.

02:08
    Další vyhození domácího celku.

02:42

03:12
    Beroun právě vstřelil branku!
    Rychlý protiútok Berouna končí první brankou zápasu! Medvědi obrali hosty o kotouč ve svém vlastním pásmu a založili rychlý protiútok přes celé hřiště, který nejprve zakončoval Aleš Půlpán, jehož střelu vyrazil hostující brankář před sebe, kde číhal MARTIN ONDRÁČEK, který dorazil kotouč do litoměřické branky. Asistence: Aleš Půlpán, Jiří Jebavý.

05:10
    První přesilovka také pro domácí. Jakub Marek se řítil sám s pukem na hostující brankáře a Václavu Drábkovi nezbylo nic jiného, než ho zastavit pomocí faulu. Drábek si odsedí dvě minuty za hákování.

06:38
    Krásnou přesilovkovou kombinaci domácích zakončoval z první Zbyněk Hrdel, ale jeho střela mířila nad hostující branku.

07:10
    Hosté hrají v plném počtu.

08:20
    Beroun má nyní problémy s rozehrávkou ve vlastním pásmu.

09:09
    Stromko krásně našel v mezikruží volného Hrdela, který však trefil pouze brankáře hostů.

09:30
    Domácí brankář Šimboch nyní raději podržel kotouč. Bude se vhazovat v obranném pásmu Medvědů.

10:07
    Hosté nyní vyslali na domácí branku dvě střely, se kterými si však Šimboch dokázal poradit. Následně Medvědi vyhazují na zakázané uvolnění.

12:18
    Po klidnější pasáži hry vybojovali Medvědi na modré puk a zdálky se pokusil Krále překvapit Hrdel, jeho střelu však hostující brankář pokryl.

13:14
    Nyní měl práci i domácí brankář, který podržením kotouče přerušuje hru.

13:43
    Zakázané uvolnění Litoměřic.

15:01
    Hosté se usadili v útočném pásmu a Medvědi po získání kotouče pouze vyhazují na zakázané uvolnění. Hra se tak vrací zpátky před Šimbocha.

15:30
    V posledních minutách není k vidění mnoho zajímavých akcí. O vzrušení se tak namísto hráčů postaral hlavní rozhodčí, který neudržel stabilitu a "ustlal" si na ledě.

16:25
    Přesilovka pro domácí. Za faul kolenem je na 2 minuty potrestán Dušan Žovinec.

17:19
    Nahozený kotouč šikovně tečoval Kuchler a hostující brankář měl co dělat, aby si se situací poradil.

17:51
    Litoměřice právě vstřelily branku!
    Hosté vyrovnávají ve vlastním oslabení. Tomáš Rubeš po buly vyvezl kotouč do útočného pásma, kde nejdříve získával čas, poté však krásně zadovkou našel MILOSLAVA ČERMÁKA, který propálil brankáře Šimbocha a vyrovnává tak na 1:1. Asistence: Tomáš Rubeš.

20:00

Nic dalšího už se v první třetině nestane. Hráči odchází do šaten za vyrovnaného stavu 1:1. Do vedení se dostal ve 4. minutě Beroun po gólu Martina Ondráčka, hosté však dokázali dvě minuty před koncem vyrovnat ve vlastním oslabení zásluhou Miloslava Čermáka. Druhá třetina začne přibližně v 18:52.

20:01

21:28
    Budínského nahození Šimboch chytá a přerušuje hru.

22:47
    Přesilovka pro hosty! Jakub Babka si odsedí dvě minuty za podražení.

23:30
    Hosté se usadili v útočném pásmu a vytvořili si zajímavou příležitost, na jejímž konci byl Martin Chabada, který netrefil kotouč ideálně.

24:33
    Hosté využívají přesilovou hru a strhávají vedení na svou stranu. Krásnou přesilovkovou kombinaci zakončil za bezmocného Šimbocha kapitán hostujícího týmu JAROSLAV HAŠEK. Asistence: Martin Novák, Vít Budínský.

26:01
    Litoměřice pokračují v aktivní hře. Hraje se převážně v obranném pásmu domácích.

26:31
    Zakázané uvolnění hostů.

27:38
    Hostující Martin Chabada střílel přes bránícího hráče, jeho pokus měl však přesto velmi dobré parametry a puk proletěl jen těsně nad Šimbochovou brankou.

28:14
    Beroun si zahraje přesilovou hru. Dvě minuty si odsedí Chabada za podražení.

29:50
    Beroun se po zcela marné první polovině přesilovky konečně usadil v útočném pásmu.

30:14
    Hosté v plném počtu. Berounští za celou přesilovku pořádně nevystřelili na bránu.

31:06
    Domácí zatlačili svého soupeře paradoxně až po skončení vlastní přesilovky a vytěžili z toho vyrovnávací gól. ALEŠ PŮLPÁN prudkou ranou ze tří metrů překonal hostujícího brankáře. Asistence: Martin Ondráček, Jakub Babka.

31:50
    Domácí byli blízko k vedoucímu gólu! Na hostujícího brankáře nyní mířila jedna rána za druhou a hosté se dostali pod obrovský tlak.

32:25
    Domácí si zahrají další přesilovku! Jakub Evan se provinil proti pravidlům a domácí se pak v ponechané výhodě řítila dva na jednoho do útoku, který však nedokázal zakončit.

34:29
    Přesilovkový tlak sice domácí nevyužili, ale zanedlouho poté už se mohou radovat. Útočnou kombinaci po ose Marek – Kuchler – Kužel zakončil poslední jmenovaný a domácí se tak gólem LUKÁŠE KUŽELA dostávají do vedení 3:2. Asistence: Jiří Kuchler, Jakub Marek.

37:26
    V posledních minutách vidíme velmi záživný hokej. Hraje se na obě strany ve vysokém tempu.

38:17
    Šimboch překonán! Za jeho zády však v brance neskončil puk, ale pouze hostující útočník Luděk Škop. Hra je tedy na chvíli přerušena pro posunutou branku.

39:54
    Těsně před koncem druhé třetiny si dokázali hosté vytvořit dvě zajímavé gólové příležitosti. Puk několikrát poskakoval v domácím brankovišti, ale nikomu z hostujícího celku se ho nepodařilo doklepnout do branky.

40:00

Druhá třetina by se dala rozdělit na dvě poloviny. V té první byli aktivnější hosté, kteří se zaslouženě dostali do vedení zásluhou gólu Jaroslava Haška. Ve druhé polovině druhé třetiny však aktivitu jednoznačně převzali domácí, kterým se díky tomu podařilo góly Aleše Půlpána a Lukáše Kužela otočit vývoj zápasu. Medvědi tak do šaten odcházejí spokojenější, za pro ně příznivého stavu 3:2. Třetí třetina začne přibližně v 19:47.

40:01

41:12
    Hrdel přihrál zpoza branky na volného Stromka, který velmi tvrdě napálil kotouč pouze do ochranné sítě.

42:37
    Do třetí třetiny vstoupili aktivněji domácí, kteří napadají svého soupeře už v jeho obranné třetině a Litoměřice mají díky tomu velké problémy s rozehrávkou.

43:11
    Přesilovka pro Litoměřice. Dvouminutový trest si za podražení odsedí Jiří Kuchler.

43:45
    Hosté zahrávají ve vlastní přesilovce zakázané uvolnění.

44:01
    Šimboch si poradil se střelou od modré a přerušuje hru.

44:15
    Domácí vyhazují puk přes všechny čáry.

44:44
    Další dlouhý výhoz Berouna.

45:11
    Velmi dobře ubráněné oslabení Berouna končí. Domácí v plném počtu.

45:40
    Aleš Půlpán tečoval Ondráčkovu ránu od modré a puk proletěl těsně vedle litoměřické branky.

48:09
    Šenkeříkova rána od modré mířila mimo branku.

48:50
    Zakázané uvolnění domácích.

50:43
    Po přerušení hry dochází před hostující brankou k malé šarvátce, kterou však ihned klidní hlavní rozhodčí.

52:13
    K vidění je momentálně klidnější pasáž hry. Domácí Beroun se nikam nežene, ale zároveň nepouští hosty k žádnému soustavnějšímu tlaku.

53:20
    Od modré čáry pálil mimo hostující Chabada.

53:37
    Zakázané uvolnění Berouna.

54:00
    Jiří Kuchler se probojoval do samostatného úniku, ale jeden z hostujících obránců ho dokázal vyrušit při zakončení a brankář Král puk vyrazil mimo branku.

54:56
    Přesilovka pro hosty. Na trestnou odchází Jakub Stromko za podražení.

55:27
    Hosté využívají přesilovku a srovnávají pět minut před koncem stav utkání. Přesilovkovou kombinaci hostů zakončil MILOSLAV ČERMÁK, který si připisuje svůj druhý gól v dnešním utkání. Asistence: Martin Koudelka, Jakub Šulc.

58:18

60:00

Po třetí třetině je stav nerozhodný 3:3 a bude následovat prodloužení.

60:01

61:25
    Kuchlerův pokus od modré vychytal hostující brankář. V prodloužení se zatím aktivněji jeví Medvědi.

63:00
    Medvědi jsou nadále aktivnější, ale na větší příležitost stále čekají.

64:44
    V prodloužení se asi žádné nebezpečné šance nedočkáme.

65:00
    Prodloužení skončilo.

Rolba nyní upravuje hrací plochu a poté budeme sledovat rozuzlení v podobě samostatných nájezdů.

Samostatné nájezdy začínají.

Jako první jel berounský Divíšek, ale v rozhodující chvíli ztratil rovnováhu a puk pouze neškodně proletěl mimo branku.

Hostujícího Budínského vychytal brankář Šimboch.

Domácí Marek taktéž neuspěl

Čermák též neúspěšný.

Krásná klička berounského Kubici! 1:0!

Hostující Chabada vyrovnává a nájezdy pokračují!

Čermák podruhé – opět neúspěšný.

Zdeněk Kubica tentokrát neproměňuje.

Chabada úspěšný. Beroun musí dát.

Ondráček nevyzrál na Krále a zápas končí! Litoměřice získávají dva body za vítězství na samostatné nájezdy.

65:00
    V samostatných nájezdech zvítězil tým HC Stadion Litoměřice. Rozhodující gól dal Martin Chabada.

Zápas je u konce a Medvědi i přes solidní výkon nedokázali ukončit sérii zápasů bez výhry. Litoměřice byly v nájezdech šťastnějším týmem a odváží si tak z Berouna dva body. To je ode mě vše a těším se na Vás u dalšího onlajnu na shledanou. (20:43:38)

Martin Švejkar

Góly a asistencie: 4. Ondráček (A. Půlpán, Jebavý), 32. A. Půlpán (Ondráček, Babka), 35. Kužel (Kuchler, Marek) – 18. Čermák (Rubeš), 25. Hašek (Novák, Budínský), 56. Čermák (Koudelka, Šulc), rozh. náj. Chabada

HC Stadion Litoměřice: Král (Sedláček) – Humphries, Žovinec, Kolář, Drábek, Hrbas, Evan, Husák, Šulc – Koudelka, Chabada, Čermák – Budínský, Novák, Hašek – Chlapík, Rubeš, Procházka – Suja, Brzobohatý, Škop

Rozhodca: Smitka – Černý, Maštalíř