Milsami – Soligorsk 1:1 (4:2 po pen.) | Trenčín – Göteborg 2:1 (kon.) | Kazaň – Jagodina 1:0 (kon.)
Rudar – Śląsk 2:2 (kon.) | Gliwice – Karabach 2:2 (po pr.) | Žilina – Ljubljana 2:0 (kon.)
Turnovo – Hajduk Split 1:1 (kon.) | Minsk – Valletta 2:0 (kon.) | Čichura – Thun 1:3 (kon.)
Aktobe – Hødd 2:0 (kon.) | Jeunesse Esch – Ventspils 1:4 (kon.) | Chazar Lenkoran – Haifa 0:8 (kon.)
Pjunik – Žalgiris Vilnius 1:1 (kon.) | Sturm Graz – Breidablik 0:1 (kon.) | Keşla FK – Tromso 1:0 (kon.)
Gefle – Famagusta 4:0 (kon.) | Häcken – Sparta Praha 1:0 (kon.) | Hapoel Tel Aviv – Beroe 2:2 (kon.)
Liberec – Skonto FC 1:0 (kon.) | Omonia Nikózia – Giurgiu 1:2 (kon.) | CS Pandurii – Levadia Tallinn 4:0 (kon.)
Dacia Kišinev – Odesa 2:1 (kon.) | Senica – Podgorica 0:1 (kon.) | Utrecht – Differdange 3:3 (kon.)
Plovdiv – Zrinjski Mostar 2:0 (kon.) | Lok. Záhreb – Minsk 2:3 (kon.) | Prestatyn – Rijeka 0:3 (kon.)
Víkingur – Ploiesti 0:4 (kon.) | Aalborg – Dila Gori 0:0 (kon.) | Debrecín – Strømsgodset 0:3 (kon.)
Honvéd Budapešť – Novi Sad 1:3 (kon.) | Široki Brijeg – Irtyš Pavlodar 2:0 (kon.) | Liége – Reykjavík 3:1 (kon.)
Vestmannaeyjar – CZ Belehrad 0:0 (kon.) | Derry City – Trabzonspor 0:3 (kon.) | Hibernian – Malmö 0:7 (kon.)
Lech Poznań – Honka Espoo 2:1 (kon.) | Linfield – Xanthi FC 1:2 (po pr.) | St. Johnstone – Rosenborg 1:1 (kon.)
FK Sarajevo – Kukësi 0:0 (kon.)
Gefle IF
4:0 (1:0)
Anorthosis Famagusta FC
cz Štvrtok 25.07.2013, 19:00 • Norrporten Arena, Sundsvall (SWE) • Európska liga (predkolá)

90+1
    Další střídání domácích. Odchází autor dvou gólů Orlov a místo něj přišel Abdullai.

90
    Dochází ke střídání na straně Gefle. Odešel Lundevall a přišel Adukor.

87
    Gefle právě vstřelilo branku!

Tak to je neuvěřitelné! Žádné prodloužení se konat nebude a naopak to vypadá, že postup si do 3. předkola zajistí švédské Gefle! Na centr z pravé strany si naběhl na přední tyči kapitán MIKAEL DAHLBERG a s přehledem navýšil skóre.

86

Tak tohle je opravdu neuvěřitelné! Ztráta z prvního zápasu je dorovnána a začíná se tak prakticky od začátku! Na zadní tyč si výtečně naskočil JAKOB ORLOV a svým druhým gólem v zápase posílá utkání do prodloužení.

83
    Colautti (FMG) si vykoledoval žlutou kartu.

79
    Po rohovém kopu měl obrovskou šanci Faltsetas, ale nedokázal míč z bezprostřední blízkosti napálit mezi tři tyče.

75
    Pavičevič (FMG) stáhl unikajícího soupeře, vidí za to žlutou kartu a kromě toho budou domácí rozehrávat standardní situaci, která je hodně podobná té, ze které padla druhá branka.

72
    Tak tady opravdu moc nechybělo a veškerá snaha Gefle by byla zmařena! Po rohovém kopu dokázal tečovat střelu Colautti a mohl rozhodnout tento dvojzápas.

69
    Märd (GEF) si pomohl faulem ve středu hřiště a rozhodčí mu ukazuje žlutou kartu.

67

O tom, že se jednalo o nebezpečnou vzdálenost všechny přesvědčil ALEXANDER FALTSETAS, který poslal míč přesně k tyči a nedal šanci hostujícímu brankáři. Gefle je rázem jediný gól od prodloužení!

66
    Zezadu byl faulován Lundevall a Alexa (FMG) vidí zcela po právu žlutou kartu. Navíc budou domácí rozehrávat standardní situaci z velmi zajímavé pozice.

61
    Překvapivě právě Fofana (FMG) je střídán a nahrazuje ho Avraam.

60
    Oremo (GEF) vidí přesně po hodině hry žlutou kartu za zbytečný faul ve středu hřiště.

57
    Téměř postupový gól měl na hlavě Colautti (FMG), ale poslal míč těsně nad pravou šibenici domácí brány.

51
    Gefle mohlo z náskoku soupeře z prvního zápasu umazat ještě více, ale v dobré pozici nedokázal Lundevall překonat Mastroua.

46
    Na začátku druhého poločasu avizujeme jednu změnu a to straně Famagusty. Odešel Maragkos a místo něj druhý poločas odehraje Ohayon.

25

Nyní už to švédskému klubu vyšlo a Gefle tak umazává ze ztráty z prvního zápasu. Už to vypadalo, že celá akce domácích bude zabržděná, ale poté přišla ukázková přihrávka na úplně osamoceného JAKOBA ORLOVA, který pouze poslal míč směr brána a Mastrou už neměl čas zareagovat.

17
    Oremo si výtečně naběhl na přihrávku a pouze reflexivní zákrok Mastrou zabránil prvnímu gólu. Bude z toho alespoň rohový kop pro Gefle.

9
    O pár chvil později mohlo být opět vymalováno! Lundevall (GEF) se dostal ke střele z hranice šestnáctky a donutil Mastroua k zákroku.

8
    Mastrou v bráně Famagusty zaváhal při souboji a jeho vyboxování podle toho také vypadalo. Míč totiž hostujícímu brankáři vypadl před smečku dotírajících soupeřů, ani jeden z nich se však k dorážce do opuštěné brány nedostal.