Milsami – Soligorsk 1:1 (4:2 po pen.) | Trenčín – Göteborg 2:1 (kon.) | Kazaň – Jagodina 1:0 (kon.)
Rudar – Śląsk 2:2 (kon.) | Gliwice – Karabach 2:2 (po pr.) | Žilina – Ljubljana 2:0 (kon.)
Turnovo – Hajduk Split 1:1 (kon.) | Minsk – Valletta 2:0 (kon.) | Čichura – Thun 1:3 (kon.)
Aktobe – Hødd 2:0 (kon.) | Jeunesse Esch – Ventspils 1:4 (kon.) | Chazar Lenkoran – Haifa 0:8 (kon.)
Pjunik – Žalgiris Vilnius 1:1 (kon.) | Sturm Graz – Breidablik 0:1 (kon.) | Keşla FK – Tromso 1:0 (kon.)
Gefle – Famagusta 4:0 (kon.) | Häcken – Sparta Praha 1:0 (kon.) | Hapoel Tel Aviv – Beroe 2:2 (kon.)
Liberec – Skonto FC 1:0 (kon.) | Omonia Nikózia – Giurgiu 1:2 (kon.) | CS Pandurii – Levadia Tallinn 4:0 (kon.)
Dacia Kišinev – Odesa 2:1 (kon.) | Senica – Podgorica 0:1 (kon.) | Utrecht – Differdange 3:3 (kon.)
Plovdiv – Zrinjski Mostar 2:0 (kon.) | Lok. Záhreb – Minsk 2:3 (kon.) | Prestatyn – Rijeka 0:3 (kon.)
Víkingur – Ploiesti 0:4 (kon.) | Aalborg – Dila Gori 0:0 (kon.) | Debrecín – Strømsgodset 0:3 (kon.)
Honvéd Budapešť – Novi Sad 1:3 (kon.) | Široki Brijeg – Irtyš Pavlodar 2:0 (kon.) | Liége – Reykjavík 3:1 (kon.)
Vestmannaeyjar – CZ Belehrad 0:0 (kon.) | Derry City – Trabzonspor 0:3 (kon.) | Hibernian – Malmö 0:7 (kon.)
Lech Poznań – Honka Espoo 2:1 (kon.) | Linfield – Xanthi FC 1:2 (po pr.) | St. Johnstone – Rosenborg 1:1 (kon.)
FK Sarajevo – Kukësi 0:0 (kon.)
ÍBV Vestmannaeyjar
0:0 (0:0)
FK Crvena Zvezda Belehrad
cz Štvrtok 25.07.2013, 20:30 • Hásteinsvöllur, Vestmannaeyjar (ISL) • Európska liga (predkolá)

Dnešní utkání tak končí bezbrankovou remízou, ale rozhodně jsme se nenudili. Kromě neproměněné penalty Gudmundssona v 79. minutě jsme viděli také jedno vyloučení na straně Bělehradu a poté několik velmi dobrých šancí.

Každopádně si CZ Bělehrad postup do 3. předkola Evropské ligy pohlídal a v tom si zahraje s ukrajinským FC Černomorec Oděsa, který dnes vyřadil i přes porážku 2:1 FC Dacia Kišiněv.

Z mé strany je to dnes tedy již úplně vše, děkuji Vám za pozornost a budu se těšit u evropského fotbalu zase příště. (22:30:31)

90+6
    Na zadní tyči se do centru položil Simmonds, ale bránu minul a tím zřejmě dal definitivní tečku za zápasem.

90+6
    Již plyne úplně poslední minuta nastavení, již se čeká na závěrečný hvizd rozhodčího.

90+5
    Další velmi dobrá šance domácích, ale Gudmundssonovo položení do centru nestačilo, míč se od jeho hlavy odrazil nad břevno.

90+3
    Gudjónsson (IBV) viděl další ze zbytečných žlutých karet.

90+2
    Rozhodčí musí v samém závěru uklidňovat také jednoho z trenérů, snad se utkání dohraje bez nějakých zbytečných problémů.

90+2
    Hreidarsson (IBV) neudržel nervy na uzdě a poslal soupeře rukou k zemi. To nemohlo skončit jinak než žlutou kartou, je však pravda, že Hreidarsson byl hodně provokován.

90+1
    Nastavuje se až 6 minut! V té první měl obrovskou šanci Hreidarsson (IBV), ale jeho střela byla zblokována.

90
    Prapodivná malá domů nadělala Bajkovičovi problémy, ale nakonec to hostující brankář zvládl. Přesto byl Spear za své napadání málem odměněn brankou.

90
    Také hosté si mohli zaútočit, ale nepřesná přihrávka vše pokazila. Vestmannaeyjar bude vhazovat.

89
    Hosté již ve všech hráčích stojí na vlastní polovině a pouze brání útočné nájezdy soupeře.

88
    Bajkovič se raději vrhl i po míči, který letěl mimo tři tyče.

87
    Čas se již domácím krátí, jistě by však islandský klub bral i jakoukoliv výhru nad Bělehradem. Na dva góly totiž již čas zřejmě nebude.

86
    V 86. minutě využívá také srbská strana svou poslední možnost na změnu. Odchází Kasalica a místo něj si poslední minuty zahraje Milivojevič.

84
    Bajkovič se ocitl po souboji s Gudmundssonem na trávníku a již k němu míří lékař.

83
    Domácí hráči žádali rohový kop, ale podle všeho se poslední dotkl míče právě fotbalista v bílém.

82
    Domácí jsou aktivní, hrají také přesilovku o jednoho hráče, ale času na vstřelení dvou branek již moc není.

80
    Garnerova hlavička míří těsně nad.

80
    Neproměněná penalta musí domácí mrzet, přesto je tu střídání na jejich straně. Spear nahradil Thorvardarsona.