Milsami – Soligorsk 1:1 (4:2 po pen.) | Trenčín – Göteborg 2:1 (kon.) | Kazaň – Jagodina 1:0 (kon.)
Rudar – Śląsk 2:2 (kon.) | Gliwice – Karabach 2:2 (po pr.) | Žilina – Ljubljana 2:0 (kon.)
Turnovo – Hajduk Split 1:1 (kon.) | Minsk – Valletta 2:0 (kon.) | Čichura – Thun 1:3 (kon.)
Aktobe – Hødd 2:0 (kon.) | Jeunesse Esch – Ventspils 1:4 (kon.) | Chazar Lenkoran – Haifa 0:8 (kon.)
Pjunik – Žalgiris Vilnius 1:1 (kon.) | Sturm Graz – Breidablik 0:1 (kon.) | Keşla FK – Tromso 1:0 (kon.)
Gefle – Famagusta 4:0 (kon.) | Häcken – Sparta Praha 1:0 (kon.) | Hapoel Tel Aviv – Beroe 2:2 (kon.)
Liberec – Skonto FC 1:0 (kon.) | Omonia Nikózia – Giurgiu 1:2 (kon.) | CS Pandurii – Levadia Tallinn 4:0 (kon.)
Dacia Kišinev – Odesa 2:1 (kon.) | Senica – Podgorica 0:1 (kon.) | Utrecht – Differdange 3:3 (kon.)
Plovdiv – Zrinjski Mostar 2:0 (kon.) | Lok. Záhreb – Minsk 2:3 (kon.) | Prestatyn – Rijeka 0:3 (kon.)
Víkingur – Ploiesti 0:4 (kon.) | Aalborg – Dila Gori 0:0 (kon.) | Debrecín – Strømsgodset 0:3 (kon.)
Honvéd Budapešť – Novi Sad 1:3 (kon.) | Široki Brijeg – Irtyš Pavlodar 2:0 (kon.) | Liége – Reykjavík 3:1 (kon.)
Vestmannaeyjar – CZ Belehrad 0:0 (kon.) | Derry City – Trabzonspor 0:3 (kon.) | Hibernian – Malmö 0:7 (kon.)
Lech Poznań – Honka Espoo 2:1 (kon.) | Linfield – Xanthi FC 1:2 (po pr.) | St. Johnstone – Rosenborg 1:1 (kon.)
FK Sarajevo – Kukësi 0:0 (kon.)
Gefle IF
4:0 (1:0)
Anorthosis Famagusta FC
cz Štvrtok 25.07.2013, 19:00 • Norrporten Arena, Sundsvall (SWE) • Európska liga (predkolá)

Prohrát první utkání venku 3:0 a přesto postoupit, tak to se nestává každý den! Švédské Gefle však dnes dokázalo neskutečný obrat a to i přestože v 86. minutě vypadalo na vyřazení. Stačily však dvě branky v krátkém sledu a rázem bylo vše jinak.

Famagusta tak dnes prohospodařila neskutečný náskok a bude odjíždět domů velmi zklamaná, naopak ve Švédsku mohou propuknout oslavy, Gefle si zahraje 3. předkola Evropské ligy.

Z mé strany je to k tomuto utkání již vše, děkuji za pozornost a budu se těšit u fotbalu zase příště. (20:53:17)

90+4
    Alexa měl na hlavě postupový gól, ale vzrušení je zbytečné. Hostující hráč totiž stál v ofsajdu.

90+3
    Zřejmě poslední šance pro Famagustu! Je tu standardní situace.

90+3
    Nepřesná kombinace domácích dává Famagustě ještě teoretickou šanci.

90+2
    Gefle vybojovalo rohový kop.

90+1
    Další střídání domácích. Odchází autor dvou gólů Orlov a místo něj přišel Abdullai.

90+1
    Již plyne první minuta nastavení, bohužel nemáme informaci o tom, kolik hlavní rozhodčí nastaví. Odhadovat můžeme tak tři minuty.

90
    Dochází ke střídání na straně Gefle. Odešel Lundevall a přišel Adukor.

89
    Závěr zápasu se velmi blíží, Famagusta se jistě bude chtít nadechnout k závěrečnému náporu. Vždyť její jediná branka by opět vše otočila.

87
    Gefle právě vstřelilo branku!

Tak to je neuvěřitelné! Žádné prodloužení se konat nebude a naopak to vypadá, že postup si do 3. předkola zajistí švédské Gefle! Na centr z pravé strany si naběhl na přední tyči kapitán MIKAEL DAHLBERG a s přehledem navýšil skóre.

87
    Avraamovi na druhé straně je odpískán ofsajd.

86

Tak tohle je opravdu neuvěřitelné! Ztráta z prvního zápasu je dorovnána a začíná se tak prakticky od začátku! Na zadní tyč si výtečně naskočil JAKOB ORLOV a svým druhým gólem v zápase posílá utkání do prodloužení.

85
    Hráči Famagusty nyní drží míč na útočné polovině a jistě tam budou chtít strávit co nejvíce času.

83
    Colautti (FMG) si vykoledoval žlutou kartu.

83
    Tak zde byla třetí branka opět velmi blízko, ale nejdříve přišla nedůrazná hlavička a poté střela Faltsetase minula opravdu hodně cíl.

82
    Gefle bude zahrávat rohový kop.

82
    Průnik po křídle končí nepřesnou přihrávkou, času ubývá a nervozita na stranách obou týmů rapidně stoupá.

80
    Gefle se snaží prosadit pomocí centrů do pokutového území, ale momentálně se lépe ve vzdušných soubojích orientuje hostující obrana.

79
    Po rohovém kopu měl obrovskou šanci Faltsetas, ale nedokázal míč z bezprostřední blízkosti napálit mezi tři tyče.