Milsami – Soligorsk 1:1 (4:2 po pen.) | Trenčín – Göteborg 2:1 (kon.) | Kazaň – Jagodina 1:0 (kon.)
Rudar – Śląsk 2:2 (kon.) | Gliwice – Karabach 2:2 (po pr.) | Žilina – Ljubljana 2:0 (kon.)
Turnovo – Hajduk Split 1:1 (kon.) | Minsk – Valletta 2:0 (kon.) | Čichura – Thun 1:3 (kon.)
Aktobe – Hødd 2:0 (kon.) | Jeunesse Esch – Ventspils 1:4 (kon.) | Chazar Lenkoran – Haifa 0:8 (kon.)
Pjunik – Žalgiris Vilnius 1:1 (kon.) | Sturm Graz – Breidablik 0:1 (kon.) | Keşla FK – Tromso 1:0 (kon.)
Gefle – Famagusta 4:0 (kon.) | Häcken – Sparta Praha 1:0 (kon.) | Hapoel Tel Aviv – Beroe 2:2 (kon.)
Liberec – Skonto FC 1:0 (kon.) | Omonia Nikózia – Giurgiu 1:2 (kon.) | CS Pandurii – Levadia Tallinn 4:0 (kon.)
Dacia Kišinev – Odesa 2:1 (kon.) | Senica – Podgorica 0:1 (kon.) | Utrecht – Differdange 3:3 (kon.)
Plovdiv – Zrinjski Mostar 2:0 (kon.) | Lok. Záhreb – Minsk 2:3 (kon.) | Prestatyn – Rijeka 0:3 (kon.)
Víkingur – Ploiesti 0:4 (kon.) | Aalborg – Dila Gori 0:0 (kon.) | Debrecín – Strømsgodset 0:3 (kon.)
Honvéd Budapešť – Novi Sad 1:3 (kon.) | Široki Brijeg – Irtyš Pavlodar 2:0 (kon.) | Liége – Reykjavík 3:1 (kon.)
Vestmannaeyjar – CZ Belehrad 0:0 (kon.) | Derry City – Trabzonspor 0:3 (kon.) | Hibernian – Malmö 0:7 (kon.)
Lech Poznań – Honka Espoo 2:1 (kon.) | Linfield – Xanthi FC 1:2 (po pr.) | St. Johnstone – Rosenborg 1:1 (kon.)
FK Sarajevo – Kukësi 0:0 (kon.)
FK Turnovo
1:1 (0:0)
HNK Hajduk Split
cz Štvrtok 25.07.2013, 17:45 • National Arena Filip II, Skopje • Európska liga (predkolá)

Je tu konec! Hajduk Split se může po remíze 1:1 radovat z postupu do 3. předkola, naopak domácí jsou smutní. Když poslal hosty v 57. minutě do vedení Caktaš, zdálo se, že Hajduk si zbytek utkání už v klidu pohlídá. Turnovu se však podařilo po nenápadné akci v 70. minutě vyrovnat, trefil se střídající Pandev a najednou bylo makedonské mužstvo jen gól od prodloužení. Tam mohl zápas nasměrovat Blazevski, který šel během jedné minuty dvakrát sám na hostujícího gólmana. Kalinić však oba tyto souboje vyhrál a především jemu tak mohou jeho spoluhráči vděčit za postup. (19:52:43)

90+5
    Ještě jedna standardka pro domácí. Blazevski poslal míč do vápna, ale Varelovsému byl odpískán ofsajd.

90+4
    Rychlý brejk hostí. Kouassi předal míč Caktašovi, ten ještě Tomičićovi, který však trefil bránícího protihráče.

90+3
    Nyní budou hráči Hajduku vhazovat, to jim hraje do not.

90+2
    Hosté vybojovali roh a nespěchají s jeho rozehrou.

90+1
    Za obranu mířil dlouhý míč, který hledal Blazevského, ale Kalinić si pro něj došel.

90
    Blazevski ještě stihl u rohového praporku dlouhou přihrávku, ale jeho centr skončil v náručí brankáře Kaliniće.

90
    Taktické střídání Hajduku. Tomičić nahrazuje Maglicu.

89
    Maglica vidí žlutou kartu.

87
    Rohový kop, který rozehrával Pandev, hosté přežili.

87
    Ostrý centr Blazevského jen tak prolétl malým vápnem. To vypadalo nebezpečně!

86
    Milić fauluje a daruje domácím standardku v podobě zkráceného rohu z levé strany.

83
    Maglica byl v ofsajdu.

82
    Z dobré pozice hlavičkoval Kouassi, bránu ale minul.

81
    Střídání Hajduku. Milović nahradil Sušiće.

80
    Žlutou kartu vidí hostující kapitán Maloča.

76
    To je neskutečné! Téměř totožná situace, jen s tím rozdílem, že Blazevski tentokrát postupoval zleva. Kalinić hosty zachránil i podruhé!

75
    Domácí měli obrovskou šanci. Blazevski postupoval z pravé strany sám na Kaliniće, ale ten ho vychytal!