Milsami – Soligorsk 1:1 (4:2 po pen.) | Trenčín – Göteborg 2:1 (kon.) | Kazaň – Jagodina 1:0 (kon.)
Rudar – Śląsk 2:2 (kon.) | Gliwice – Karabach 2:2 (po pr.) | Žilina – Ljubljana 2:0 (kon.)
Turnovo – Hajduk Split 1:1 (kon.) | Minsk – Valletta 2:0 (kon.) | Čichura – Thun 1:3 (kon.)
Aktobe – Hødd 2:0 (kon.) | Jeunesse Esch – Ventspils 1:4 (kon.) | Chazar Lenkoran – Haifa 0:8 (kon.)
Pjunik – Žalgiris Vilnius 1:1 (kon.) | Sturm Graz – Breidablik 0:1 (kon.) | Keşla FK – Tromso 1:0 (kon.)
Gefle – Famagusta 4:0 (kon.) | Häcken – Sparta Praha 1:0 (kon.) | Hapoel Tel Aviv – Beroe 2:2 (kon.)
Liberec – Skonto FC 1:0 (kon.) | Omonia Nikózia – Giurgiu 1:2 (kon.) | CS Pandurii – Levadia Tallinn 4:0 (kon.)
Dacia Kišinev – Odesa 2:1 (kon.) | Senica – Podgorica 0:1 (kon.) | Utrecht – Differdange 3:3 (kon.)
Plovdiv – Zrinjski Mostar 2:0 (kon.) | Lok. Záhreb – Minsk 2:3 (kon.) | Prestatyn – Rijeka 0:3 (kon.)
Víkingur – Ploiesti 0:4 (kon.) | Aalborg – Dila Gori 0:0 (kon.) | Debrecín – Strømsgodset 0:3 (kon.)
Honvéd Budapešť – Novi Sad 1:3 (kon.) | Široki Brijeg – Irtyš Pavlodar 2:0 (kon.) | Liége – Reykjavík 3:1 (kon.)
Vestmannaeyjar – CZ Belehrad 0:0 (kon.) | Derry City – Trabzonspor 0:3 (kon.) | Hibernian – Malmö 0:7 (kon.)
Lech Poznań – Honka Espoo 2:1 (kon.) | Linfield – Xanthi FC 1:2 (po pr.) | St. Johnstone – Rosenborg 1:1 (kon.)
FK Sarajevo – Kukësi 0:0 (kon.)
NK Široki Brijeg
2:0 (1:0)
FC Irtyš Pavlodar
cz Štvrtok 25.07.2013, 20:30 • Pecara, Široki Brijeg, Bosna a Hercegovina • Európska liga (predkolá)

To je z dnešního onlajn přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou. (22:22:23)

Červené karty: 0 : 0

Je dobojováno, pouze jednu minutu nastavil sudí Kelly nad rámec základních devadesáti minut a ukončil dnešní zápas. Na hřišti slaví fotbalisté Široki Brijegu, který dnešní odvetu zvládl a po dvou gólech a vítězství 2:0 si zajistili postup do třetího předkola. Hostující Irtyš Pavlodar, i přes vítězství v prvním zápase na svém hřišti, v pohárové Evropě končí a s ním i český obránce Štěpán Kučera.

90
    Probíhá poslední minuta dnešního utkání, rozhodčí sice nějakou tu minutu ještě nastaví, to je ale již pro Pavlodar žalostně málo času.

88
    S kartami se nám v závěru utkání doslova "roztrhl pytel" – Šilić za zákrok na Strukova dostává žlutou kartu.

87
    Další karetní trest, tentokrát hostující Muchutdinov, který nedovoleně atakuje domácího Wagnera.

85
    Šomko rozehrává rohový kop, Šabalin střílí, ale netrefuje bránu.

85
    Žlutou kartu dostává i hostující Bakajev.

84
    Ljubić fauluje Muchutdinova a dostává za tento zákrok žlutou kartu.

83
    Střídání v týmu FC Irtyš Pavlodar: ze hřiště odchází Averčenko, přichází Strukov.

81
    Široki Brijeg má k dispozici další rohový kop, opět z pravé strany, ale i s ním si hosté dokázali poradit.

80
    Kordić se dostává ke střele, ale netrefuje bránu.

79
    Rohový kop z pravé strany rozehrávají domácí, konkrétně Šilić.

77
    Domácí útočí, Wagner se snaží dostat do zakončení, ale je mu pískán ofsajd.

75
    Střídání v týmu NK Široki Brijeg: ze hřiště odchází Ćorić, přichází Šilić.

74
    Široki Brijeg právě vstřelil branku!
    Domácí se radují z druhého gólu, který jim nyní dává téměř jistotu postupu! JURE IVANKOVIĆ, který je na hřišti něco málo přes deset minut, dává druhý gól Široki Brijegu, který je tak velmi blízko postupu do třetího předkola Evropské ligy.

74
    Hosté v posledních minutách zvýšili své úsilí, povede se jim vstřelit kýžený gól?