Ried – Neustadt 2:1 (kon.) | Wolfsberger – Sturm Graz 3:0 (kon.) | Rapid Viedeň – Salzburg 1:3 (kon.)

Salzburg právě vstřelil branku!

A je rozhodnuto! Salzburg využil velmi ofenzivní hry domácích. Kampl posunul na DUŠANA ŠVENTA a ten posílá se štěstím míč do sítě Novoty. 1:3!

70

Míč si vzal na starost střelec první branky hostů ALAN a ten se nemýlil! Hosté tedy během pěti minut otáčí skóre zápasu.

66

A je srovnáno! Tak to je tedy zápas. Hosté během dvou minut srovnávají, krásnou střelou vyrovnává ALAN!

64
    Rapid právě vstřelil branku!

Domác otevírají skóre! Sabitzer teď našel DENIHO ALARA, který se nemýlil a k obrovské radosti domácí fandů posílá domácí do vedení!