Slovácko – Karviná 3:2 (kon.) | Třinec – Jihlava 3:2 (kon.)
koniec
FK Fotbal Třinec
3:2 (1:2)
FC Vysočina Jihlava
cz Nedeľa 10.03.2019, 14:00 • Hřiště s UT, areál na Lesní, Třinec • Juniorská liga – Morava (CZ) • 20. kolo
Predzápasové kurzy
   
  Z ocelového města je to pro dnešní den vše. Děkuji vám za pozornost a přeji příjemný zbytek neděle. (16:10:51)
   
  Jihlavští prohrou ve Slezsku přišli o šanci postoupit do elitní čtyřky, která bude ve zbytku jara bojovat o celkové prvenství v soutěži. Třinečtí už svou pozici po základní části nemůžou vylepšit. Nic by na tom nezměnilo ani případné vítězství v Olomouci. Do druhé části sezóny vstoupí z posledního místa.
   
  Třinečtí slaví první jarní vítězství. Zkušený domácí tým musel o něj hodně bojovat. Po nevydařené první půli byl po změně stran lepším týmem a po gólech Schwendta a Klece nakonec zvítězil 3:2. Přesto je třeba pochválit i mladý jihlavský tým, který bojoval o remízu do posledních minut, nakonec však pocestují na Vysočinu s prázdnou.
   
  90+2
  Konec zápasu.
   
  90+1
  Třinecký trenér ještě takticky střídá. Jeden z nejlepších hráčů na hřišti Lukáš Buchvaldek končí. Pro zbytek utkání ho nahradí Adam Witoszek.
   
  90
  Třinecký gólman rychlou rozehrávkou vybídl domácí do brejku po levé straně, Konečný unikal po levé straně, jeho následnou střelu po zemi rychlým pádem na zem zlikvidoval brankář Dutka.
   
  90
  Dujmovičův centr z levé strany vlétl do pokutového území, kde si o něj hlasitě zakřičel brankář Paleček a míč lapil.
   
  88
  Jihlavský trenér reaguje na inkasovaný gól střídáním. Pavla Častu nahradil Diamonde Mory.
   
  88
  Třinec právě vstřelil branku!
  Domácí fotbalisté otáčejí skóre ve svůj prospěch! Po levé straně utekl jihlavským hráčům Cienciala, jeho prudkou střelu ještě Dutka vyrazil pouze před sebe, kde si doběhl MICHAL KLEC a dorážkou do prázdné brány získal svému týmu jednobrankový náskok – 3:2!
   
  84
  Klec krásnou přihrávkou vysunul do brejku Lukáše Buchvaldka, který šel sám na brankáře Dutku. Následnou kličku do pravé strany jihlavský gólman přečetl a gólovou akci zneškodnil!
   
  82
  Brankář Paleček krásným dlouhým balónem našel na pravé straně rozběhnutého Buchvaldka, bohužel následný centr třineckého záložníka k zadní tyči nenašel svého adresáta.
   
  81
  Dujmovič teď rozehrál dvakrát rohový kop z pravé strany. V obou případech si ale domácí hráči s jeho standardní situaci poradili.
   
  80
  Po delším čase se též ukázali i jihlavští. Po závaru před bránou se dostal k zakončení Mašič, který zakončil střelou do domácího obránce a akce končí tak rohovým kopem.
   
  79
  Střídání v týmu FK Fotbal Třinec: ze hřiště odchází Matěj Schwendt, přichází Jiří Cieslar.
   
  78
  Na Ciencalův rohový kop se snažil naběhnout Schwendt. Míč ale bohužel skončil pouze v boční síti.
   
  78
  Střídání v týmu FC Vysočina Jihlava: ze hřiště odchází Tomáš Smejkal, přichází Jiří Urbánek.
   
  77
  Rohový kop Klece z levé strany se snažil prodloužit Gáč. Brankář Dutka pouze proletěl vzduchem a míč se dostal na druhou stranu. Domácí tak budou rozehrávat další rohový kop.
   
  76
  Žlutou kartu uviděl po faulu na útočné polovině třinecký záložník Lukáš Buchvaldek.

  Igor Mainka

  Góly: 15. Buchvaldek, 65. Schwendt, 88. Klec – 10. Mašič, 12. Mašič

  Karty:   50. Klec (TRI), 76. Buchvaldek (TRI) – 22. Svatík (JIH)


  FK Fotbal Třinec: Paleček – Chloň, Konečný, Gáč, Cienciala – Buchvaldek (90+1. Witoszek), Samiec (C), Joukl, Klec, Zahaluk (56. Nieslanik) – Schwendt (79. J. Cieslar).
  Náhradníci: Kubik – J. Cieslar, Nieslanik, V. Cieslar, Witoszek, Niemczyk.

  FC Vysočina Jihlava: Dutka – Pavlík (60. Karmazín), Svatík, Kolčava (C), Dujmovič – Rodan, Smejkal (78. Urbánek), Sargsyan, Řezáč – Časta (88. Mory), Mašič.
  Náhradníci: Jágrik – Mory, Urbánek, Karmazín.

  Rozhodca: Mojžíš – Kotík, Horák.