Slovácko – Karviná 3:2 (kon.) | Třinec – Jihlava 3:2 (kon.)
1.FC Slovácko
3:2 (1:1)
MFK Karviná
cz Nedeľa 10.03.2019, 11:00 • Staré Město - UMT • Juniorská liga – Morava (CZ) • 20. kolo

Domácí celek nakonec dokázal ve druhém poločase vybojovat vítězství! Avšak šlo o dost vydřené vítězství, neboť Karviná dokázala využívat své šance a ve druhém poločase se opětovně dostala do vedení. Slovácku pomohl odpískaný pokutový kop, ze kterého přišlo vyrovnání a o minutu později svou další brankou korunovali otočení vývoje zápasu ve svůj prospěch. Karviná se již následně nedostala k nějakému tlaku a domácí si pohlídali stav zápasu až do konce. (13:11:24)

90+2

90+2
    Faul na polovině hřiště, Slovácko bude rozehrávat a to bude nejspíše vše z dnešního zápasu.

90+1
    Rohový kop nepřinesl nic vážného a Slovácko je hodně blízko k vítězství v dnešním střetnutí.

90
    Dvě minuty se budou nastavovat!

90
    Po střele z levé strany, vyráží Ciupa míč na rohový kop!

90
    Hosté ztrácí jednu branku na vyrovnání a nedaří se jim aktuálně dostat míč pod svou kontrolu a zaútočit.

88
    Slovácku se v dnešním zápase daří zahrávat standardní situace a nyní pěkný centr na pravou stranu a hlavičkové zakončení směrem na branku. Ciupa byl připraven.

88
    Faul Karviné a té se zatracené krátí čas. Nyní se budou bránit další standardní situaci Slovácka.

87
    Jejich souhra končí zakončením vysoko nad branku Ciupy.

87
    Tři minuty před koncem zápasu se daří domácím pohybovat s míčem na polovině Karviné.

85
    Centr z rohového kopu byl přetažený a Slovácko se ubránilo i této akci soupeře.

84
    Karviná to tedy zkusila z pravé strany a vybojovala si rohový kop...

84
    Další postup Karviné po levé straně. Tentokrát přízemní přihrávkou dostali míč před branku, ale zde byl připravený obránce a ten odpravil míč do bezpečí.

83
    Centr z levé strany byl blokován. Slovácko následně získává míč a vyráží do útoku.

82
    Slovácko buší na branku soupeře. Nyní však jejich zakončení nebylo přesné a míč končí hodně mimo branku. Uvidíme, jestli se Karviná ještě nadechne k závěrečnému náporu.

80
    Po střídání Karviné přišla velká šance Slovácka a míč končí jen kousek mimo tři tyče branky Ciupy. Hosté se dostávají pod tlak.