Bologna – Cagliari 2:0 (kon.) | Frosinone – Turín 1:2 (kon.) | Inter – Spal 2:0 (kon.)
Sampdoria – Bergamo 1:2 (kon.) | Sassuolo – Neapol 1:1 (kon.) | Fiorentina – Lazio 1:1 (kon.)
Frosinone Calcio
1:2 (1:0)
FC Turín
cz Nedeľa 10.03.2019, 15:00Talianska Seria A • 27. kolo

Z mé strany je to vše! Děkuji Vám za pozornost a těším se u sledování dalších přenosů. Pěkný den! (16:55:24)

Držení míče: 46 % : 54 %.
    Střely na branku: 5:7. Střely mimo: 4:3. Rohy: 3:3. Ofsajdy: 2:0. Fauly: 14:21.

Je konec! Hostující Turín dokázal po změně stran otočit nepříznivý vývoj utkání a vítězí na půdě Frosinone 2:1! V první půli jsme sledovali zajímavou podívanou. O něco aktivnější byl hostující Turín, ale obrana Frosinone působila pevným dojmem. Naopak v závěru poločasu si domácí vytvořili tlak, který přinesl velké množství standardních situací. Po jednom z rohových kopů se pak hlavou prosadil Luca Paganini. Po změně stran nastoupil na hřiště úplně jiný Turín. Po deseti minutách dokázal vyrovnat Andrea Belotti! Hosté nadále pokračovali v aktivitě a dočkali se i další branky. V 78. minutě přidal druhou krásnou branku Andrea Belotti! V závěru už domácí otevřeli obranu a Belotti mohl přidat třetí branku, ale rozvlnil jen boční síť.

90+4

90+4
    Andrea Belotti útočil na hattrick, ale svůj únik zakončil střelou do boční sítě!

90+3
    Turín se znovu vydal na polovinu soupeře. Berenguer však nedostal na prudkou přihrávku na levou stranu. Frosinone už moc času na vyrovnání nezbývá.

90+2
    Andrea Belotti si zpracoval vysokou přihrávku na polovinu soupeře, hrudí si míč posunul mimo dosah obránce, ale důrazný Salamon jej obral o míč.

90+1
    Nastavují se tři minuty!

90
    Hostující brankář Salvatore Sirigu vyrazil z branky na malé vápno, kde schoval do rukavic vysoký centr z levé strany hrací plochy. Od domácích už je to spíše křeč.

89
    Cristian Ansaldi se po pravé straně prosmýkl do blízkosti pokutového území soupeře. Mirko Gori se mu položil pod nohy a zakopl balón do autu. Vhazovat bude Turín.

88
    Frosinone už vrhá všechny své síly do útoku. Domácí útočník Andrea Pinamonti se snažil zakončit i v pádu, ale míč mu zůstal pod nohou.

87
    Střídání v týmu Turín FC: ze hřiště odchází Simone Zaza, přichází Álex Berenguer.

86
    Další žlutá karta! Také rychlonohý Aina se zapisuje na seznam hříšníků.

85
    Turín zahrával přímý kop v blízkosti pokutového území. Jeho rozehrávky se ujal Cristian Ansaldi, jehož pokus orazítkoval horní tyč!

84
    Střídání v týmu Frosinone Calcio: ze hřiště odchází Camillo Ciano, přichází Matteo Ciofani.

83
    Emiliano Moretti se skvěle vrátil do vlastní šestnáctky a před dobíhajícím útočníkem soupeře dokázal přes nohu odkopnout míč ven ze šestnáctky.

82
    Simone Zaza si v hlavičkovém souboji zbytečně pomohl loktem a dostává žlutou kartu.

81
    Cristian Molinaro dostal přihrávku na pravou stranu, odkud poslal zajímavý centr na malé vápno, jenže Bartosz Salamon se do zakončení neprobil.

80
    Domácí fotbalisté okamžitě hrají s míčem na kopačkách a tlačí se na polovinu svého soupeře. Obrana Turína si poradila s centrem z levé strany.