Sokolov – Varnsdorf 2:3 (kon.) | Táborsko – Jihlava 1:1 (kon.) | Brno – Žižkov 6:0 (kon.)
FK Baník Sokolov
2:3 (0:2)
FK Varnsdorf
cz Nedeľa 10.03.2019, 11:10 • Stadion FK Baník Sokolov, Sokolov • FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA (CZ) • 18. kolo

Ve druhé půli jasně dominovali hosté, kteří přidali v osmapadesáté minutě třetí gól. Poslední minuty zdramatizovaly dva rychlé góly Baníku, nejprve Glaser z dálky propálil Porcala a z prvního rohu přidal druhou branku Mišůn, ani tři následné minuty nastavení ale domácím na vyrovnání nestačili a nakonec si všechny body odvezl Varnsdorf. Z tohoto utkání je to ode mne vše, děkuji, že jste tento online přenos sledovali a u dalších se budu těšit. Jakub Mahr (13:18:47)

90+3

90+3
    Glaser se nedostal přes Schöna a Sokolovu se již nepodaří vyrovnat.

90+1
    V nastavení se znovu probudil Varnsdorf a ten se nyní drží v soupeřově půli.
    88. Milan MIŠŮN - 2:3

88
    Sokolov právě vstřelil branku!
    První rohový kop Sokolova nakonec proměňuje MILAN MIŠŮN a Baník je v posledních minutách na dostřel vyrovnání.

86
    Střídání v týmu FK Varnsdorf: ze hřiště odchází Martin Kouřil, přichází Josef Zezula.
    84. Petr GLASER - 1:3

84
    Baník se přeci jen prosadil. PETR GLASER poměrně z dálky vystřelil, teč jednoho z hráčů Varnsdorfu nakonec pomohla míči do brány.

81
    Schön měl znovu příležitost, předběhl domácí obránce, Belaň si ale vyběhl a míč zastavil.

79
    Novák mohl vstřelit první branku Sokolova poté, co obdržel přihrávku a naběhl si doleva, Porcal si ale stále drží nulu.

78
    Střídání v týmu FK Varnsdorf: ze hřiště odchází Bojan Dordić, přichází Ondřej Rudzan.

77
    Schön běžel sám s míčem na Belaně, následnou střelu zleva ale brankář Baníku chytil.

74
    Sokolov vhodil a přihrává si před bránu, následnou dlouhou střelu ale Porcal odklonil rukou mimo.

72
    Baník se tlačí před bránu, i přes držení balónu se ale díky ofenzivě hostů nedostává do šancí.

70
    Střídání v týmu FK Varnsdorf: ze hřiště odchází Ondřej Kocourek, přichází Patrik Schön.

70
    Ondráček běžel s míčem na Belaně, nekoukal ale na zbytek hráčů a dostal se do ofsajdu.

68
    Střídání v týmu FK Baník Sokolov: ze hřiště odchází Erik Liener, přichází Daniel Novák.

67
    Ještě před střídáním Sokolova se dostal Varnsdorf do šance, míč poslali hosté před bránu, kde se snažil balón vstřelit do brány Rudnytskyy, ten ale fauloval a akce tak skončila.