Zwolle – Alkmaar 0:0 (kon.) | Emmen – Heracles 1:1 (kon.) | Arnhem – Feyenoord 1:1 (kon.)
Amsterdam – Sittard 4:0 (kon.)
FC Emmen
1:1 (0:1)
Heracles Almelo
cz Nedeľa 10.03.2019, 14:30 • De Oude Meerdijk (Emmen) • Holandská Eredivisie • 25. kolo

Ode mne to je pro toto utkání již vše, přeji Vám příjemný zbytek víkendu a u dalších textových přenosů se budu těšit na počtenou. (16:32:28)

Dnešní utkání sleduje 8.185 diváků.

Držení míče: 70 % : 30 %.
    Střely na branku: 5:1. Střely mimo: 6:1. Rohy: 9:5. Ofsajdy: 2:2. Fauly: 10:16.

Máme tu konec dnešního utkání po kterém se týmy nakonec rozcházejí smírně 1:1. V prvním poločase skóre otevřel ADRIÁN DALMAU, který usměrnil hlavičku Rossmanna také hlavou do sítě. Vyrovnat mohl Arias, ale sám na malém vápně poslal míč přesně doprostřed branky. Ve druhém poločase se nám změnilo skupenství srážek z deště na sníh a hře příliš nepomohlo. Vyrovnal mohl Ben Moussa, half volej poslal vedle branky. Vyrovnat se podařilo domácím v 85. minutě, když se do centru Bijla z pravé strany položit SVEN BAKKER a vyrovnal. Zbytek zápasu se domácí ještě snažili o otočení skóre, nejblíže měl Jansen, ale jeho zablokovaný pokus skončil sražený na roh.

90+6

90+6
    Bijl přijel do souboje jako na sáňkách, ale trefil čistě míč.

90+5
    Cavlan nákopem našel pouze hlavu hostujícího stopera. Následnou ránu Jansena odvrátila obrana na rohový kop.

90+4
    Oba týmy se nyní střídající v držení míče.

90+3
    Rohový kop pro Almelo. Centr skončil v rukavicích Scherpena.

90+2
    Heraclesu bod stačí, domácí se snaží otočit skóre.