Santa Clara – Aves 0:0 (kon.) | Portimonense – Nacional 5:1 (kon.) | Setúbal – Tondela 0:0 (kon.)
Feirense – Porto 1:2 (kon.)
CD Santa Clara
0:0 (0:0)
CD Aves
cz Nedeľa 10.03.2019, 16:00 • Estádio de São Miguel, Ponta Delgada • Primeira Liga • 25. kolo

Ani jedna ze čtyř střel na branku, které si kluby rovnoměrně rozdělily neskončila gólem, takže je z toho bezbranková remíza. Mnoho fotbalové krásy tento zápas nenabídl. (17:57:29)

Držení míče: 64 % : 36 %.
    Střely na branku: 2:2. Střely mimo: 5:4. Rohy: 9:4. Ofsajdy: 1:3. Fauly: 20:14.

90+5

90+5
    Nyní se už hraje výrazně nad rámec nastaveného času.

90+3
    Hosté přečkali tlak soupeře, a tak se snaží nyní vymyslet něco před brankou soupeře. Dopustili se útočného faulu.

90+2
    Střídání v týmu CD Aves: ze hřiště odchází Derley, přichází Rúben Oliveira.

90+1
    Navíc uvidíme ještě tři minuty.

90
    Dostáváme se do poslední minuty druhého poločasu, uvidíme, kolik minut se bude nastavovat.

89
    Střídání v týmu CD Santa Clara: ze hřiště odchází Bruno Lamas, přichází Malick Evouna.

86
    Po delší době se do šance dostal Aves, Vítor Gomes nedokázal vypálit dostatečně důrazně.

84
    Střídání v týmu CD Aves: ze hřiště odchází Mama Baldé, přichází Miguel Tavares.

83
    Střídání v týmu CD Santa Clara: ze hřiště odchází Francisco Ramos, přichází Martin Chrien.

82
    Obrázek hry je stále stejný, domácí hrají aktivně a snaží se dostat do vedení. Hostující obrana akce zastavuje poměrně rychle.

80
    Centr Avesu se snesl před branku, hlavička nebyla dostatečně důrazná.

79
    Domácí obrana si dokázala poradil se střelou, kterou vyslal Mama Baldé. Rohový kop.

78
    Střídání v týmu CD Santa Clara: ze hřiště odchází Zé Manuel, přichází Pablo.

76
    Santa Clara hraje poslední minuty velmi aktivně, snaží se vstřelit první branku v zápase. Hostující obrana se s vypětím všech sil brání.

75
    Znovu musel zasahovat brankář Avesu. Ten si poradil s další střelou soupeře.

72
    Domácí celek se pokouší něco vymyslet na polovině soupeře, další centr se snesl před braku, Quentin Beunardeau vyboxoval míč nad. Další roh.