Sokolov – Varnsdorf 2:3 (kon.) | Táborsko – Jihlava 1:1 (kon.) | Brno – Žižkov 6:0 (kon.)
FC SILON Táborsko
1:1 (1:1)
FC Vysočina Jihlava
cz Nedeľa 10.03.2019, 14:30 • Hřiště v Kvapilově ulici, Tábor • FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA (CZ) • 18. kolo

90+4
    Konec zápasu. Zápas končí remízou 1:1. Ačkoliv si oba týmy vypracovaly ve druhé půli nadějné šance, skóre se již nezměnilo. Táborsko tak získává první jarní bod. To je z Tábora vše, loučí se Josef Janda. (16:21:58)

90+3
    Vypadá to, že utkání už se v klidu dohraje.

90+1
    Po Klusákově rohu hlavičkoval nebezpečně Březina. Vejmola měl co dělat, aby pokus vyrazil.

90
    Rozhodčí nastaví 4 minuty.

89
    Střídání v týmu FC Vysočina Jihlava: ze hřiště odchází Jiří Klíma, přichází Lamin Jawo.

87
    Žlutou kartu dostává Jiří Valenta (FC MAS Táborsko).

87
    Se skóre nepohl ani výletník Ngimbi.

86
    Po souboji Pilíka s Preislerem žádají domácí roh marně.

84
    Žlutou kartu dostává Martin Ngimbi (FC MAS Táborsko).

84
    Táborsko se pozorně brání, Jihlava se za poslední minuty viditelně zlepšila.

82
    Žlutou kartu dostává Christian Frýdek (FC MAS Táborsko).

80
    Dnešní utkání sleduje 527 diváků.

79
    Střídání v týmu FC Vysočina Jihlava: ze hřiště odchází Jan Javůrek, přichází Stanislav Klobása.

76
    Tijani si dobře pohlídal čerstvého Musiola a k míči ho nepustil. Kop od jihlavské branky.

74
    Pěkný závar před vlastní brankou nakonec domácí vyřešili odkopem.

73
    Březinovu ránu ze standardky Vejmola pohotově vyrazil. Příliš místo měnit nemusel, střela to však byla hodně prudká.

71
    Střídání v týmu FC MAS Táborsko: ze hřiště odchází Vojtěch Zárybnický, přichází Martin Ngimbi.