cz Streda 10.08.2016, 15:05Olympijské hry - stolný tenis

11-9
    Je dobojováno! Ting Ning měla štěstí, míček se však otřel o hranu stolu a Číňanka se může radovat z postupu!

11-3
    Ting Ning využívá už první setbol, hraje excelentně, chybuje pouze minimálně a vede 3:1 na sety.

11-6
    Třetí set končí, Kim Song I se na závěr provinila chybou z podání a Ting Ning vede 2:1. Druhé utkání je zatím vyrovnanější a nabízí výborné výměny.

9-11
    Korejka ve druhém setu zlepšila svůj výkon, nehraje tak nebojácně a osměluje se! Je srovnáno, začínáme v podstatě od nuly. Číňanka ztrácí první set na turnaji.

11-5
    První setbol stihla Korejka ještě odvrátit, jenže v další výměně zahrála pouze do síťky a po šesti minutách hry prohrává 0:1.

11-1
    Je dobojováno! Fukuharová uhrála v celém semifinálovém zápase pouze devět bodů a čeká na ní souboj o třetí místo. Li Siao-sia prolétla zapásem, naprosto deklasovala soupeřku a může se těšit na noční finále.

11-1
    V tomto setu ztratila Li Siao-sia jen jedinou výměnu, Japonka zatím vyhrála za tři sety jen 8 míčků. Rozdíl v kvalitě hry je zde zřejmý, přestože se nejedná o třetí kolo, ale o semifinále. Číňanky jsou prostě ve stolním tenise jasně nejlepší.

11-3
    11-4 a 11-3. První dva sety byly opravdu rychlé a Japonka tahá za kratší konec.

11-4
    První set je za námi, trval pouze pět minut a Li Siao-sia jej ovládla v poměru 11:4. Zatím je to jednoznačné utkání, Číňanka prakticky nechybuje.