Španielsko - Nový Zéland 1:2 (kon.) | India - Austrália 1:6 (kon.)
Nemecko - Južná Kórea 2:0 (kon.) | Veľká Británia - Argentína 3:2 (kon.)
USA - Japonsko 6:1 (kon.) | Čína - Holandsko 0:1 (kon.)
koniec udalosti
India - Austrália

1:6

(0:2, 0:0, 0:3, 1:1)

cz Streda 10.08.2016, 16:00 • Olympic hockey centre • Olympijské hry - pozemný hokej - ženy • Skupina B

Z tohoto zápasu je to vše, přeji Vám příjemné pokračování dnešního olympijského dne. (17:53:34)

Dobojováno jest. Australanky v zápase s Indií jednoznačně dominovaly od první až do poslední minuty a po prohrách s Velkou Británií a USA si konečně připisují do tabulky skupiny B tři body, díky kterým jsou nadále ve hře o postup do čtvrtfinále. Naopak Indky jsou bodově stále na nule a je velmi pravděpodobné, že na hrách skončí již po zápasech v základní skupině.

60:00

59:52
    Indie právě střelila branku!
    No vida, osm vteřin před koncem zápasu se poprvé prosadily také Indky, které tak kosmeticky upravují skóre na 1:6. Střelu Deepikaové z levé strany Lynchová ještě vyrazila, ale na baseballové zakončení ANURADHY THOKCHOMOVÉ už nestačila.

59:00
    Poslední minuta čtvrté čtvrtiny.

58:49
    Ani ty si neodpustily menší chybu v rozehrávce, načež po slabé přízemní střele po dlouhatánské době zakročila Lynchová.

57:51
    Indické hráčky rozehrávaly z vlastní poloviny, jenže místo snahy zaútočit jen odpálily míček na opačnou polovinu k australským hráčkám.

56:41
    Střílený centr z pravé strany vypadal před Savitaovou hodně nebezpečně, ovšem u branky nebyla v klíčový moment ani jedna Australanka.

55:39
    Kathryn Slatteryová se ve střeleckém kruhu otočila zády k brance a střelou z otočky donutila Savitaovou vyrazit balónek do bezpečí.

54:44
    Gabrielel Nanceová měla na pravé straně spoustu volného prostoru a času k přihrávce do ohně, kde ani jedna z jejich dvou spoluhráček míček pořádně nezpracovala.

53:45
    Hra na jednu branku pokračuje, ovšem Australanky s posledními dvěma přihrávkami do střeleckého kruhu nepochodily.

52:41
    Preeti Dubeyová dostala za svůj faul žlutou kartu a na několik minut teď svým spoluhráčkám nepomůže.

52:33
    Indky se po dlouhatánské době dostaly na útočnou polovinu, jenomže na ní si daly pouhopouhé dvě přihrávky. Poté šel míček do zámezí.

51:15
    Nastřelený míček nadělal indické obraně velké problémy, v závaru před brankou byla v šanci Williamsová, ale od Savitaové se balónek vydal těsně vedle branky.

49:48
    Indické hráčky jsou ve druhé půli naprosto bezzubé. Skoro si ani nevzpomínám, kdy jsem naposledy viděl v akci australskou gólmanu Lynchovou.

48:57
    Přihrávka Jane Claxtonové na pravé straně neprošla přes Lakraovou, ale Australanky znovu rozehrávají z blízkosti střeleckého kruhu.

47:48
    Australanky šly po rozehrávce Indie za míčkem jako hladové šelmy a ihned jej získaly zpět na své hokejky.

46:22
    Australanky stále nemají dost, další gólovou příležitost Blythové musela řešit až indická brankářka.

45:56
    Austrálie právě vstřelila branku!
    Tak to už je poměrně velký debakl. Australanky to sehrály skvěle, Morganová místo střely přenechala míček JODIE KENNYOVÉ a ta svou ranou nedala Savitaové žádnou šanci.