Dvojhra (muži) – štvrtfinále (kon.) | Dvojhra (ženy) – čtvrtfinále (kon.)
koniec udalosti
Dvojhra (muži) – štvrtfinále

cz Streda 10.08.2016, 01:30Olympijské hry - stolný tenis

Ma Long to dokázal a vítězí nad svým soupeřem 4:0 na sety, když v závěrečném setu zdolal soupeře 11:7.

Ma Long vyhrává třetí sadu 11:6 a vede 3:0 na sety!

Ma Long vítězí i ve druhém setu tentokrát hladce 11:2. Celkově vede čínský stolní tenista 2:0 na sety!

Ano, Ma Long ihned proměňuje další míč, když soupeř netrefil dvorec po vracení těžkého úderu 11:4 a 1:0 na sety!

Mizutani to zvládl a vyhrál šestou sadu 2:11. Zápas tedy končí vítězstvím Mizutaniho 4:2 na sety.

A pozor! Mizutani vede už dokonce 0:5 a jde čelem za úspěchem v zápase.

Freitas to nakonec vše zvládá a vyhrává set 12:10 a snižuje stav na 2:3!

Nádherná výměna! Mizutani po většinu výměny smečoval a Freitas vracel snad i nemožné, ale nakonec neodolal. Máme stav setu 5:5!

Opět Mizutani proměňuje ihned první míč a vede už 1:3 na sety a má slušně nakročeno k postupu do semifinále!

Mizutani rychle ukončuje třetí set, když proměnil hned první setbol po silném úderu po lajně 3:11 a 1:2 na sety!

Japonský hráč předvedl velkou chybu a srovnává 1:1 na sety po výsledku 11:9!

A Mizutani srovnává na 7:7 po soupeřově chybě do sítě!