cz Streda 10.08.2016, 01:30Olympijské hry - stolný tenis

Vítáme vás u on-line přenosu. Událost začíná v 01:30.

Dobrý den všem sporotvním fanouškům. Dnes vám přineseme podrobný online čtvrfinále ve stollním tenise mužů, uvidíme jaké budou nakonec výsledky.

Jako první vám přineseme zápas Freitas Marcos – Mizutani Jun.

Mizutani začal aktivněji a vypracoval si první tři body v zápase 0:3.

Mizutani jede jako válec a po výborném začátku vede již o šest bodů 0:6.

Až nyní si připsal portugalec svůj první bod 1:6.

Mizutani si nechává utéct nadějný náskok a vede už "jen" o čtři body 4:8.

Japonský tenista je míček od toho, aby vyhrál první set. Nyní oba tensité předvedli až skoro exibiční výmenua tleská jim celá hala 4:10.

A Mizutani si bezproblémů uhrává první sadu 4:11!

Na sety 0:1!

Ve druhém dějství si připisuje první dva body Freitas 2:0.

Portugalec vede nyní o 4:0 a začíná podobně jak jeho kolega v prvním setu.

Freitas si udržuje náskok o čtyři body a je blízko k tomu, aby srovnal stav na skóre na sety 6:2.

Mizutani zahrál zasloužené dva body po sobě a snižuje na rozdíl dvou bodů 6:4.

Japonec se pomalu dotahuje, ale mladý portugalec ještě drží těsné vedení 7:6.

A Mizutani srovnává na 7:7 po soupeřově chybě do sítě!

Mizutani vyhazuje za stůl a Freitas vede 10:8!

Japonský hráč předvedl velkou chybu a srovnává 1:1 na sety po výsledku 11:9!

Jako na houpačce. Do třetího setu vstupuje lépe Mizutani a vede 0:2.

Freitas srovnává po dlouhé a trpělivé výměně 2:2.

Japonský tenista si bere náskok zpět po chybě portugalce, který odpáli daleko míček za stůl 2:5.

A má tento set rozehrán daleko lépe než soupeř, když vede 3:7.

Freitas zahrál při pokusu o kraťas pouze síť a stav je tedy 3:9!

Mizutani rychle ukončuje třetí set, když proměnil hned první setbol po silném úderu po lajně 3:11 a 1:2 na sety!

Čtvrtý set začína vyrovnaněji, když portugalský hráč srovnal po outu soupeře na 1:1.

Freitas se dostává do mírného vedení 3:2.

Portugakec si udržuje jednobodové vedení po vyhzení míčku soupeře po špatně zahraném bekendovém úderu 4:3.

Mizutani otáčí a vede po chybě Freitase 4:6!

A Freitas srovnává na 6:6 a je opět ve hře.

Mizutani vede 7:8 po špatně trefeném míčku portugalce.

Mizutani zahrál takovou polosmeč a tu nedokázal portugalec vrátit zpět do hřiště 8:10.

Opět Mizutani proměňuje ihned první míč a vede už 1:3 na sety a má slušně nakročeno k postupu do semifinále!

Mizutani netrefil míček ideálně a prohrává 2:1.

Freitas zahrál dobrý křižný úder a vede 4:2.

Mizutani srovnává i s vekou dávkou štěstí na 4:4. Dlouhý míč portugalce skončil daleko za stolem.

Nádherná výměna! Mizutani po většinu výměny smečoval a Freitas vracel snad i nemožné, ale nakonec neodolal. Máme stav setu 5:5!

Mizutani vede 6:7 a přibližuje se k zisku čtvrté sady a tím pádem zápasu.

Nyní se hraje o hodně a oba tenisté si jsou toho vědomy. Portugalec trpělivou hrou otáčí na 8:7.

Freitas hraje výborně a vyhrává 10:8! Mizutani je nyní pod velkým tlakem.

Mizutani zvládl válku nervů a srovnává na 10:10!

Freitas to nakonec vše zvládá a vyhrává set 12:10 a snižuje stav na 2:3!

Mizutani začal lépe a po úderu Freitase do sítě vyhrává 0:2.

A pozor! Mizutani vede už dokonce 0:5 a jde čelem za úspěchem v zápase.

Jde vidět, že protugalský hráč je pod velkým tlakem a dělá chyby další bod pro Mizutaniho 1:7.

Stav zápasu je 1:9 a nikdo už nepochybuje o vítězi v zápase!

Mizutani to zvládl a vyhrál šestou sadu 2:11. Zápas tedy končí vítězstvím Mizutaniho 4:2 na sety.

Ve druhém zápase se nám představí Ma Long – Aruna Quadri.

Zápas začíná.

Ma Long vede rychle 2:0 po útoku na levou část dvorce.

Nigeriec, ale otáčí vývoj prvního setu na 2:3.

Číňan rychle otáčí vývoj ve svůj prospěch po chybě soupeře, který napálil pouze síť 4:3.

A další nevynucená chyba Aruny a stav je 6:3.

Ma Long se začíná pomalu rozehrávat a je to znát v prvním setu vede už 8:3 je blízko k zisku prvního setu.

Ma Long vede 10:4 a nikdo nepochybuje o vítězi v prvním dějství.

Ano, Ma Long ihned proměňuje další míč, když soupeř netrefil dvorec po vracení těžkého úderu 11:4 a 1:0 na sety!

Ma Long je zatím lepší a je to znát i na place po další chybě Aruny vede 3:0.

Číňan nedává Arunovi doslova čuchnout a vede 5:1. Dnes to bude mít hráč Nigérie velmi těžké proti světové jedničce.

7:1 pro Ma Longa.

Přirovnal bych to jako zápas kočky s myší a čínský hráč vede zaslouženě 9:1.

Ma Long vítězí i ve druhém setu tentokrát hladce 11:2. Celkově vede čínský stolní tenista 2:0 na sety!

Do třetího setu vstupuje vítězně Aruna vede 0:2.

Hráč Nigérie vede překvapivě 1:3 po špatném úderu svého soupeře.

Ma Long bleskurychle srovnává na 3:3.

Číňan už vede 5:3 a dostává se do svého rytmu.

Aruna křižným úderem vítězí ve výměně a snižuje na 6:4.

Číňan boduje po sérii smečí a nakonec mu musela pomoci i páska 9:4.

Aruna donutil svého soupeře chybovat a snižuje na 9:6.

Ma Long vyhrává třetí sadu 11:6 a vede 3:0 na sety!

Na začáku čtvrtého setu vede Aruna dokonce 1:4.

Nigeriec vede 4:5 a bojuje za podpory fanoušků v hledišti.

Ma Long otáčí vývoj a vede 6:5.

Čínský tenista se začíná přibližovat postupu a vede 8:6.

Dva míčky od výhry je Ma Long!!! 9:7.

Ma Long to dokázal a vítězí nad svým soupeřem 4:0 na sety, když v závěrečném setu zdolal soupeře 11:7.

Čtvrtfinálové zápasy skončily. (03:07:29)