Tímová súťaž - vyraďovacia časť (muži) (kon.) | Tímová súťaž - o medaily (muži) Vítěz: Jižní Korea (kon.)
koniec udalosti
Tímová súťaž - vyraďovacia časť (muži)

cz Sobota 06.08.2016, 14:00Olympijské hry - Lukostreľba

Sedmička závěrečným šestým šípem ukončuje naděje Tchaj-wanu! Indonésie vyhrála čtvrtý set 53:51 a vítězí v osmifinále 6:2!

Čína ovládla osmifinále proti domácím Brazilcům 6:2, když v závěrečném setu zvítězila 58:53! Čtyři desítky!

Nizozemci svým pátým šípem trefili pětku! Obrovské chyby ale Španělsko nevyužilo, zaznamenalo 52 bodů, stejně jako jejich soupeři, kteří tak vedou 5:1 a postupují do čtvrtfinále!

Francie postupuje do čtvrtfinále, poráží Malajsii 6:2! Závěrečné tři šípy se všechny zabodly do desetibodového pole a francouzští lukostřelci jednoznačně ovládli čtvrtý set!

Je to tak, Malajsie trefila ve třetím setu hned dvě osmičky a Francie vyhrála třetí dějství 55:53! Nyní stačí evropským lukostřelcům remíza ve čtvrtém setu k postupu do čtvrtfinále.