Tímová súťaž - vyraďovacia časť (muži) (kon.) | Tímová súťaž - o medaily (muži) Vítěz: Jižní Korea (kon.)
koniec udalosti
Tímová súťaž - vyraďovacia časť (muži)

cz Sobota 06.08.2016, 14:00Olympijské hry - Lukostreľba

Z mé strany je to vše, díky za pozornost a přeji hezký zbytek dne. (15:36:59)

První část vyřazovacích bojů v lukostřelecké soutěži týmů je u konce. Z postupu do čtvrtfinále se raduje Francie, Čína, Indonésie a Nizozemsko. Doplňují tak Austrálii, Koreu, Itálii a Spojené státy v bojích o postup do medailových duelů.

Osmifinále lukostřelby je ukončeno.

Sedmička závěrečným šestým šípem ukončuje naděje Tchaj-wanu! Indonésie vyhrála čtvrtý set 53:51 a vítězí v osmifinále 6:2!

Indonésie si komplikuje situaci. Tchaj-wanci trefili dvě osmičky, ale Indonésie odpověděla stejným výsledkem. Přesto vede 26:25 díky jedné desítce.

Indonésané však zaznamenali také 56 bodů a vedou tak 4:2!

Bude čtyřsetové drama? Tchaj-wanci ve třetím setu nastříleli 56 bodů a mají velkou šanci na vyrovnání!

Indonésie toho nevyužila, předvádí stejný nástřel 56 bodů a stav zápasu je tak 1:3 z pohledu Tchaj-wanu.

Další šípy už Tchaj-wanu přinesly i jednu osmičku a celkem 56 bodů.

Indonésie odpovídá také 29 body!

Druhý set začal Tchaj-wan mnohem lépe, dvě desítky a 29 bodů.

Indonésie vyhrála první set 55:51 a ujala se vedení 2:0. Tchaj-wan se sice zlepšil ve druhé sérii, ale lukostřelci této země netrefili ani jednu desítku.

Tchaj-wan zahájil špatně, sedmičkou. V prvním setu ztrácí po třech šípech tři body.