Argentína - Holandsko 3:3 (kon.) | India - Írsko 3:2 (kon.)
Belgicko - Veľká Británia 4:1 (kon.) | Austrália - Nový Zéland 2:1 (kon.)
koniec udalosti
Austrália - Nový Zéland

2:1

(1:0, 1:0, 0:1, 0:0)

cz Sobota 06.08.2016, 18:30 • OLYMPIC HOCKEY CENTRE • Olympijské hry - pozemný hokej - muži • Skupina A

Máme za sebou dnešní zápas. Austrálie dnes vyhrála o jednu branku 2:1. První čtvrtinu byla jasně lepší, ovšem zbylé tři byla hra poměrně vyrovnaná. Dnes tedy nevyhrál lepší tým, ale spíše šťastnější. (20:03:03)

59:40
    Hlavní rozhodčí je však podle videa jiného názoru a Australané jsou tedy u míčku.

59:40
    Nejspíše jeden z hráčů Austrálie zahrál ve vápně rukou. Bude se pouštět video!

59:30
    Australané jsou stále u míčku a nepouštějí Novozélanďany vůbec do ničeho.

58:00
    Poslední dvě minuty dnešního zápasu.

57:30
    Australané si hrají s míčkem na útočné polovině. Nový Zéland se snaží míček sebrat, ale nedaří se.

56:20
    Australané jsou stále u míčku. Tohle přesně jim v tuto dobu vyhovuje.

55:00
    Máme tu posledních pět minut dnešního zápasu. U míčku jsou Australané.

54:00
    Jeden z hráčů totiž zahrál rukou ještě před vstřelením branky.

53:46
    Tak pozor, branka Nového Zélandu neplatí! Po posouzení videa hlavní rozhodčí neuznává branku!

52:00
    Australané si teď vytvořili dobrou šanci. Manchester však prokázal pohotovost a zabránil brance svým dobrým zákrokem.

50:16
    Gohdes vyfasoval zelenou kartu a dvě minuty si budeme muset odpočinou mimo hrací plochu.

48:20
    Obrovská šance Nového Zélandu na vyrovnaní! V kritický moment však Russel nepřesně přihrál. Před brankou měl úplně volného spoluhráče!

47:00
    Hraje se ve středu hřiště.

45:40
    Child mohl být hrdinou své země! No to ne, alespoň tohoto zápasu. Skvěle obešel přes dva hráče, jeho střela minula těsně branku!