Cambuur – Twente 0:0 (kon.) | Zwolle – Den Haag 2:1 (kon.) | Heracles – Eindhoven 2:1 (kon.)
Willem II – Utrecht 3:1 (kon.)
Heracles Almelo
2:1 (2:1)
PSV Eindhoven
cz Sobota 19.09.2015, 19:45 • Palmon Stadion, Almelo • Holandská Eredivisie • 6. kolo
    45. Thomas BRUNS - 2:1

45
    Heracles právě vstřelil branku!
    Obrovská euforie na Palmon Stadion! Domácí Heracles jde totiž v závěru poločasu do vedení, a otáčí průběh dnešního utkání! Hodně prostoru dostal ve středu hřiště THOMAS BRUNS, kterého našel přihrávkou Bel Hassani. Střela mladého středopolaře zapadla přesně k tyči, Zoet byl bez šance!
    39. Mark-Jan FLEDDERUS - 1:1

39
    Máme vyrovnáno! Heracles byl v posledních minutách velmi aktivní, a je řádně odměněn. MARK-JAN FLEDDERUS nejdříve prohrál před vápnem souboj s Narsinghem, následně se však k němu dostal míč zpět. Domácí kapitán se opřel do míče, a ten skončil v pravém horním rohu branky! Krásná branka nizozemského obránce!
    2. Luuk de Jong - 0:1

2
    PSV právě vstřelilo branku!
    Eindhoven jde hned ve druhé minutě do vedení! Hostující celek zahrával standardní situaci, které se ujal Maxime Lestienne. Centr belgického útočníka našel ve vápně LUUKA DE JONGA, který se dostal k míči dříve než brankář Castro, a míč skončil v síti!