Gruzínsko – KĽDR 4:12 (kon.) | SAE – Luxembursko 2:7 (kon.) | Turecko – Bosna a Hercegovina 11:0 (kon.)
Turecko
11:0 (3:0, 4:0, 4:0)
Bosna a Hercegovina
cz Sobota 04.04.2015, 19:00 • İzmir BB Buz Sporları Salonu • MS - 3. divízia

Je konec. Turecko přidalo ve třetí třetině další čtyři branky a svou dnešní převahu přetavil ve vysoké vítězství, které se zastavilo na jedenácti gólech. Domácí dnes vedl v cestě za úspěchem Alec Kocoglu, který vstřelil čtyři branky a na další dvě přihrál.

Počet střel na branku ve třetí třetině: 23 – 4

Počet střel na branku celkem: 68 – 12 (21:55:15)

60:00

58:19
    Alper Solak dnes hraje velmi tvrdě. Rozhodčí ho trestají podruhé v utkání trestem na 2 + 10 minut za úder do oblasti hlavy a krku.

58:01
    Probíhají poslední dvě minuty třetí třetiny.

54:55
    Turecko právě vstřelilo branku!
    EMRAH OZMEN dokázal využít prostoru při hře 4 na 4 a zakončil přesně za záda Pasovice. Bez asistence.

54:23
    Ve stejný čas je ovšem potrestána také střídačka Turecka za příliš mnoho hráčů na ledové ploše. Hrát se tedy bude se čtyřmi hráči na obou stranách.

54:23
    Je tu ovšem další vyloučení na hostující straně. Na trestnou lavici usedl Amar Hadzihasanovic (BIH), který vyfasoval dvouminutový trest a oslabuje tak svůj tým.

52:45
    Domácí početní převahu nevyužili. Alic je zpět na ledě.

50:45
    Bude se vylučovat. Domácí si zahrají opět v početní převaze. Nermin Alic (BIH) obdržel dvouminutový trest za vražení.

49:43
    ALEC KOCOGLU je dnes ve velmi dobrém rozpoložení. Svou čtvrtou brankou v dnešním utkání právě načepoval desítku do sítě Bosny a Hercegoviny. Bez asistence.

46:01
    V krátkém časové sledu je tu další branka Turecka. Tentokrát se o ni postaral ERDOGAN COSKUN. Asistence: Fatih Faner, Yusuf Halil.

45:40
    Domácí přidávají již osmou branku, kterou vsítil ALEC KOCOGLU, který tak završil v dnešním utkání hattrick. Asistence: Fatih Faner, Erdogan Coskun.

44:49
    Amir Hadzihasanovic (BIH) se provinil proti pravidlům. Toho si všiml i hlavní rozhodčí Sobolev, který hostujícího hráče vylučuje na dvě minuty za podražení.

43:25
    Třetí část začaly oba celky v menším tempu. Brankáři zatím nemusí být tolik v pohotovosti.

40:01

Druhá třetina je již historií. Stejně tak jako v předchozí dvacetiminutovce úřadovali domácí, kteří v prostřední části přidali další čtyři branky a po zásluze vedou 7:0.

Střely na branku ve druhé třetině: 23 – 3

Střely na branku celkem: 45 – 8

40:00

39:01
    Probíhá poslední minuta druhé třetiny.

Alan Šrámek

Góly a asistencie: 5. Alec Kocoglu, 5. Halil (Gumus), 7. Ozturk (Alec Kocoglu, Karakoc), 26. Gumus, 30. Semiz (Ozmen, Alec Kocoglu), 36. Coskun (Gumus), 39. Alec Kocoglu (Semiz), 46. Alec Kocoglu (Fatih Faner, Coskun), 47. Coskun (Fatih Faner, Halil), 50. Alec Kocoglu, 55. Ozmen

Turecko: Ozbaydugan (Kahraman) – Ozturk, Gokalp Solak, Fatih Faner, Akturk, Coskun, Emre Faner, Secer, Islam – Alec Kocoglu, Ozmen "C", Semiz – Gumus, Coskun, Halil – Karakoc, Andy Kocoglu, Bagcilar – Alper Solak
    Bosna a Hercegovina: Pasovic (Capin) – Pilav, Kornejic, Alic, Hadzihasanovic, Hanic, Selmanovic, Gasevic – Nikulin, Hodzic "C", Mrkva – Posavec, Hasovic, Velic – Muhic, Catovic, Tokic – Dzelkic

Rozhodca: Sobolev (KAZ) – Markizeti (SLO), Tichon (ISR)