Jindř. Hradec – Jihlava 3:5 (kon.) | Č. Budějovice – Havlíčkův Brod 8:1 (kon.) | Jihlava – Kladno 5:2 (kon.)
Havlíčkův Brod – Jindř. Hradec 1:6 (kon.) | Kladno – Č. Budějovice 1:6 (kon.)
HC Dukla Jihlava
5:2 (3:0, 0:2, 2:0)
Rytíři Kladno
cz Sobota 04.04.2015, 13:00Memoriál Jana Marka (U18)

Turnaj bude pokračovat v 16:15, a to utkáním mezi Havlíčkovým Brodem a domácím Vajgarem. Pro tuto chvíli se z Memoriálu Jana Marka loučí Petr Košatka. Hezké odpoledne. (14:41:57)

Dnešní zápas je u konce. Jihlava si v něm dokráčela ke druhému vítězství v turnaji, naopak Rytířům start v Jindřichově Hradci nevyšel. Z Kladna je nejlepším hráčem vyhlášen Martin Nagy, na Jihlavu přebírá stejné ocenění Daniel Zadina.

45:00

44:59
    Ještě je tu poslední vyloučení v utkání. Oto Rudovský vyfasoval menší trest za podražení.

44:44
    Rána ze Strnadovy hole se otřela o pravou tyčku kladenské brány.

43:28
    Tým Rytíři Kladno hraje v púlném počtu.

43:20
    Další střelecký pokus Jihlavských končí v připravené lapačce brankáře Hedvábného.

42:20
    Od modré čáry střílel Havelka, pokus mu ale příliš nesedl a tak se následně dostali ke kotouči hráči Kladna a vyhodili touš přes všechny čáry.

41:28
    Kladenský Martin Bláha si půjde sednout k menšímu trestu za podražení.

40:58
    Dukla právě vstřelila branku!
    Po pěkně provedené individuální akci, která byla završená ranou pod horní tyč se prosazuje PETR SLABÝ. Bez asistence.

39:34
    Odražený kotouč přináší Dukle pojistku v podobě čtvrté branky. Střela JAKUBA FILIPA mířila mimo kladenskou klec, díky šťastně teči ale končí v brance. Bez asistence.

38:24
    Po zakázaném uvolnění Kladna se bude vhazovat před Škarkou.

36:43
    Kladenští mířili v přečíslení do pásma soupeře, přechod přes modrou útočnou se jim ale nevyvedl a píská se ofsajd.

35:48
    Tým HC Dukla Jihlava hraje ve čtyřech, pokračuje jednoduchá přesilová hra Kladna.

35:28
    Petr Slabý (JIH) dostává 2 minuty za faul loktem, JIhlava bude opět ve třech.

34:51
    Tým Jihlavy hraje ve čtyřech.

34:35
    Dukla zatím těžké chvíle přečkává bez výraznějších potíží, avšak 19 vteřin před návratem se bude vhazovat před její brankou.

33:48
    Lukáš Mareš (JIH) odchází za sekání na 2 minuty. Jihlva bude něco málo přes minutu ve třech.

32:51
    Milan Strnad (JIH) dostává menší trest za držení protihráče.

32:51
    Po střele Jindry zazvonila tyč kladenské brány.

Petr Košatka

Góly a asistencie: 1. Vala (Strnad), 3. Vála (Úlovec), 14. Havelka (Zadina), 40. Filip, 41. P. – 17. Nagy, 21. Slabý M. (Nagy)

HC Dukla Jihlava: Škarek, Šťastný – Zadina, Habermann, Mareš, Úlovec, Vala, Jindra, Musil, Filip, Rusňák, Daňhel, Kardoš, Slabý P., Havelka, Slabý J., Trávník, Marek, Strnad, Vála, Stark
    Rytíři Kladno: Jiroušek, Hedvábný – Rudovský, Slabý, Dlouhý, Zich, Volráb, Šmolík, Kvapil Bláha M., Filip, Bláha O., Jelínek, Nagy, Kleveta, Čermák, Kulma, Obadal, Hasil