Buffalo – Chicago 3:4 (kon.) | NJ Devils – Montreal 3:2 (2:0 po s.n.) | Dallas – St. Louis 5:7 (kon.)
Anaheim – Colorado 2:4 (kon.) | San Jose – Arizona 3:1 (kon.) | Carolina – Philadelphia 3:2 (2:1 po s.n.)
Columbus – Pittsburgh 5:3 (kon.) | Winnipeg – Vancouver 5:4 (kon.)
Dallas Stars
5:7 (1:1, 4:3, 0:3)
St. Louis Blues
cz Sobota 04.04.2015, 02:30 • American Airlines Center, Dallas • NHL

Vítězem dnešního utkání se stali St. Louis Blues! Přeji hezký den. (05:43:11)

3. Alex Pietangelo (STL) 1+1

Do třetí třetiny nastoupili Stars s jednobrankovým vedením, o které záhy přišli gólem Michálka. Chvíli po něm vedení navýšil Pietangelo a celé to završil Schwartz gólem do prázdné brány těsně před koncem utkání a tím dnes dává hattrick. Cenné body si domů odváží St. Louis!

60:00
    JADEN SCHWARTZ - 5:7

59:39
    St. Louis právě vstřelilo branku!

JADEN SCHWARTZ se ujal puku a trefuje prázdnou bránu.

59:30
    Domácí pořád v žádné šanci. Stále se motají ve středním pásmu. Pokus o gól končí ofsajdem.

57:45
    Enroth opouští bránu. Dallas si zahraje Power play.

57:02
    Zbývají pouhé tři minuty do konce. Tolik času mají Stars na srovnání skóre a popřípadě výhru. Uvidíme, jak se s tím poperou.

56:48
    Goligoski si počkal na přihrávku a z vrcholu kruhu tahem vystřelil na Elliota. Puk se odrazil od břicha.

55:08
    Domácí nevyužívají přesilové hry.

53:06
    Schwartz (STL) vyloučen na dvě minuty za hákování.

53:05
    Dallas odvolává Lehtonena a do brány místo něho nastupuje Jhonas Enroth.
    ALEX PIETRANGELO - 5:6

49:57

ALEX PIETANGELO předvedl krásnou otočku v mezikruží a okamžitě vypálil. Puk proletěl přes spoluhráče, dva obránce Stars a hlavně přes Lehtonena a skončil v bráně. Bez asistence.

47:54
    Trevor Daley (DAL) vyloučen na dvě minuty za nedovolené bránění.

45:28
    Spezza za jízdy vystřelil od mantinelu. Střela z takto velkého úhlu mu nevyšla a puk letěl mimo bránu.
    JAY BOUWMEESTER - 5:5

Marie Horáková

Góly a asistencie: 20. Moen (t.s.), 21. Benn (Seguin), 31. Seguin (Benn), 35. Benn (Seguin, Nichushkin), 36. Roussel (Garbutt, Eakin) – 18. Berglund (Michálek, Backes), 21. Berglund (Shattenkirk, Jaškin), 21. Schwartz (Oshie, Bouwmeester), 40. Schwartz (Pietrangelo, Shattenkirk), 45. Michálek (Oshie, Bouwmeester), 50. Pietangelo, 60. Schwartz

Dallas Stars: Lehtonen (Enroth) – Goligoski, Klingberg, Nemeth, Daley, Jokipakka, Demers – Benn, Eakin, Seguin – Eaves, Spezza, Hemský – Roussel, Fiddler, Garbutt – Moen, Sceviour, Nichushkin
    St. Louis Blues: Elliot (Allen) – Pietrangelo, Bouwmeester, Shattenkirk, Michálek, Bortuzzo, Jackman – Oshie, Stastny, Schwartz – Berglund, Backes, Jaškin – Rattie, Lehtera, Jokinen – Reaves, Goc, Ott

Rozhodca: Gord Dwyer, Brad Watson – Darren Gibbs, Andy McElman