Jindř. Hradec – Jihlava 3:5 (kon.) | Č. Budějovice – Havlíčkův Brod 8:1 (kon.) | Jihlava – Kladno 5:2 (kon.)
Havlíčkův Brod – Jindř. Hradec 1:6 (kon.) | Kladno – Č. Budějovice 1:6 (kon.)
Rytíři Kladno
1:6 (0:2, 0:1, 1:3)
HC Motor České Budějovice
cz Sobota 04.04.2015, 18:00 • ZS Jana Marka • Memoriál Jana Marka (U18)

Motor i tentokrát vyhrál vysokým rozdílem a posouvá se v tabulce turnaje do vedení. (19:35:23)

45:00

43:56
    České Budějovice právě vstřelily branku!
    Přesilovka využita, dělovkou na sebe upozornil JÁCHYM KONDELÍK. Bez asistence.

43:35
    Motor slušně kombinoval, ale Kladno odolává.

42:23
    Nedovolené bránění, Motor si zahraje přesilovku po faulu Jana Kvapila.

41:19
    Kladno kombinuje, Motor se momentálně brání.

39:30
    Vhazuje se před brankou Motoru.

39:16
    Jurkovu ránu Hedvábný s přehledem chytá.

37:02
    Skrumáž před brankou Rytířů a DOMINIK KAISLER zblízka nad lapačku přidává pátý gól Motoru. Asistence Matyáš Holý.

34:47
    Motor využil přesilovou hru, ránu Kaislera od modré pohotově tečoval RADIM ŠKRDLETA. Asistence Kaisler a Hromada.

33:38
    Stejně dopadl i budějovický Kasper, ale vykoledoval si faul Oty Rudovského, dvě minuty za sekání.

33:11
    Dominik Kaisler nemířil přesně a kladenskou branku minul.

31:13
    Kladno právě vstřelilo branku!
    Kladno v úvodu třetí třetiny snižuje, ADAM ZICH poprvé pokořil brankáře Motoru Pavla Vokurku. Asistence Adam Kalaj.

30:01

Motor navýšil v prostřední třetině svůj náskok a před poslední patnáctiminutovkou vedou Jihočeši již 3:0.

30:00

29:58
    Motor v plném počtu.

29:11
    Vokurka v brance Motoru překazil snažení Kladna.

27:56
    Jakub Káník (CEB) 2 minuty za sekání.

27:20
    Kladno střídalo brankáře, Hedvábného vystřídal Jiroušek.
    Góly a asistencie: 32. Zich (Kalaj) – 4. Kondelík, 12. Hakl, 19. Jurka (Rolínek), 35. Škrdleta (Kaisler, Hromada), 38. Kaisler (Holý), 44. Kondelík

Rytíři Kladno: Jiroušek, Hedvábný – Rudovský, Slabý M., Dlouhý, Zich, Volráb, Šmolík, Kvapil, Bláha M., Martin, Filip, Bláha O., Jelínek, Nagy, Kleveta, Čermák, Kulma, Obadal, Hasil, Kalaj
    HC Motor České Budějovice: Svoboda, Vokurka – Jurka, Dudáček, Dušek, Hormada, Štěcha, Vávra, Hakl, Kaník, Škrdleta, Kaisler, Stauber, Holý, Vaculík, Kasper, Řepa, Vochozka Kondelík, Rolínek