po s.n. (1:0)
JOJ ŠPORT Slovensko U18
2:1 (0:0, 1:1, 0:0 - 0:0)
Česko U18
Sobota 04.04.2015, 13:00 • Aréna Ondreja Nepelu, Bratislava • Reprezentácia do 18 rokov

Koniec zápasu. (15:13:15)

65:00
    V samostatných nájazdoch zvíťazil tím Slovensko U18.
    Rozhodujúci samostatný nájazd premenil SAMUEL BUČEK.

Samostatné nájazdy začínajú.

Ani v predĺžení sa o víťazovi zápasu nerozhodlo, nasledovať tak budú samostatné nájazdy.

50:40
    Opäť prichádza vylúčenie Česka – Marián Adamek dostáva dve minúty za nedovolené bránenie v hre.

49:02
    Hostia hrajú v pätici.

47:02
    Vylúčenie Česka – Ondrej Vala dostáva menší trest za nedovolené bránenie v hre.

43:17
    Slovensko hrá v plnom počte.

41:17
    Vylúčenie Slovenska – Samuel Buček dostáva dve minúty za hákovanie.

40:01

Skončila sa prostredná časť zápasu, po ktorej je stav medzi Slovenskom a Českom nerozhodný – 1:1.

40:00

29:54
    Ďalšie vylúčenie hostí – Svodoba, dve minúty za nedovolenú hru so zdvihnutou hokejkou.

29:41
    Vylúčenie na obidvoch stranách – z tímu Česka dostáva menší trest Suchý za filmovanie, z tímu Slovenska Kolesár inkasuje dve minúty za nedovolené bránenie v hre.

29:14
    Slovensko U18 dalo gól!
    Slovensko tesne po skončení presilovej hry strieľa gól. O vyrovnávajúci presný zásah svojho tímu sa postaral OLIVER KOŠECKÝ.
    Asistencie: Richard Ondrušek.

Radoslava Harvánková

Góly a asistencie: 30. Košecký (Ondrušek), rozh. náj. Buček – 26. Koblížek (Adamek)

JOJ ŠPORT Slovensko U18: Durný (Húska) – Zeleňák, Košecký, Trudman, Kmec, Roman, Bodák, Danko, Kolesár – Studenič, Valent, Murín, Solenský, Ondrušek, Buček, Mišuta, Andrisík, Žitný, Lešťan, Horváth, Pätoprstý
    Česko U18: Vladar (Stezka) – Šnajnar, Adamek, Budik, Doudera, Kaňák, Vala, Weinhold, Zajíc – Anděl, Dufek, Dvořák, Furch, Gago, Koblížek, Špaček, Stránský, Suchý, Svoboda, Wagner

Rozhodca: Stano, Jonák – Orolin, Tvrdoň