Gruzínsko – KĽDR 4:12 (kon.) | SAE – Luxembursko 2:7 (kon.) | Turecko – Bosna a Hercegovina 11:0 (kon.)
Gruzínsko
4:12 (2:3, 1:5, 1:4)
KĽDR
cz Sobota 04.04.2015, 12:00 • İzmir BB Buz Sporları Salonu • MS - 3. divízia

Děkuji za pozornost. (14:17:10)

Gruzie prohrála i svůj druhý zápas na mistrovství světa. Na první body v tabulce stále čeká.
    KLDR vítězí

Velký Kim může i po druhém zápase být spokojený, KLDR vyhrává i druhý zápas na Šampionátu, tentokrát 12:4 nad Gruzií.

60:00

59:13
    KLDR právě vstřelila branku!
    NAM HYOK KIM překonal domácí hráče krásnou individuální akcí, v koncovce si poradil s brankáře Gruzie, který tak inkasuje dvanáctou branku. Bez asistence.

58:06
    Jedenáctou branku KLDR vstřelil JU SUNG HYOK. Asistence: Song Gun Kim.

57:58
    Vyloučen domácí Vitali Dumbaeze na dvě minuty za vražení na hrazení.

53:38
    Gruzie právě vstřelila branku!
    DIMITRI SMETANIN dává čtvrtou branku Gruzie v tomto zápase. Jedná se o jednoho z nejlepších hráčů, které má národní tým Gruzie k dispozici. Bez asistence.

51:52

49:52
    Na dvě minuty vyloučen domácí Vitali Dumbadze za nebezpečnou hru loktem. Tento hráč se nachází prakticky u všech důležitých momentů, který si jeho tým na turnaji (nebo alespoň v prvních dvou zápasech) vytvoří.

49:34
    I klasickou přesilovku dokázali hostující hráči využít. IN HYOK KANG po přihrávce Kwang Ho Paka překonal domácího brankáře. Asistence: Kwang Ho Pak.

49:02
    CHOL HYOK KIM přidává další branku svého týmu v přesilové hře o dva hráče. Bude následovat klasická početní výhoda. Asistence: Myong Chol Kim.

47:48
    Další šance pro hostující celek, na trestnou usedá Gia Oganeziani na dvě minuty za napadení. Navíc ještě fauloval brankář, který podrazil soupeře, a tak hraje KLDR přesilovku 5 na 3 rovné dvě minuty.

Gruzie se ještě nedostala ke střele na branku v této třetině, KLDR má zápas zcela ve svých rukách.

45:13

43:14
    18:12, nyní. Vyloučen na dvě minuty za hákování Mikheil Davitashvilli.

Sledujeme utkání poměrně vyhrocené, trestné minuty 16:12 tomu napovídají.

Hostující celek vyslal první střelu na branku v této třetině.

40:01

Jan Prošek

Góly a asistencie: 7. Dumbadze, 19. Dimitri Smetanin (Geperidze), 23. Geperidze (Dumbadze), 54. Smetanin – 13. Chun Rim Hong (Chol Min Ri, Ri), 13. In Hyok Kang (Kwang Ho Kim, Sung Hyok Ju), 19. Sung Hyok Ju (Song Gun Kim, Nam Hyok Kim), 21. Hyok Ju Kim (Chol Min Ri, Pong II Ri), 28. Hyok, 36. Hong (Kang), 38. Song Gun Kim (Pong II Ri), 39. In Hyok Kang, 50. Chol Hyok Kim (Myong Chol Kim), 50. In Hyok Kang (Kwang Ho Pak), 59. Sung Hyok Ju (Sung Gun Kim), 60. Kim

Gruzínsko: Ilieenko (Ambrolava) – Jeiranashvili, Minasiani, Tsomaia, Oganeziani, Chalatashvili, Davidashvili, Jangobegishvili, Lomidze, Gobejishvili, Shangelia – Geperidze, Smetanin, Dumbadze, Jeiranashvili, Gongadze, Kositski, Oganeziani, Tsukanov
    KĽDR: Kuk Chol Pak ( Pak II) – Chol Hyok An, Pong II Ri, Nam Hyok Kim, Song Gun Kim, Song Jin Pak,Chol Hyok Kim – Hyok Ju Hong, Chun Rim Hong, Chol Min Ri – Sung Hyok Ju, In Hyok King, Kwang Ho Kim – Myong Chol Kim, Se Gwang Ri, Ju Hyok Kim