Buffalo – Chicago 3:4 (kon.) | NJ Devils – Montreal 3:2 (2:0 po s.n.) | Dallas – St. Louis 5:7 (kon.)
Anaheim – Colorado 2:4 (kon.) | San Jose – Arizona 3:1 (kon.) | Carolina – Philadelphia 3:2 (2:1 po s.n.)
Columbus – Pittsburgh 5:3 (kon.) | Winnipeg – Vancouver 5:4 (kon.)

Chris TERRY - 3:2

V samostatných nájezdech zvítězil tým Carolina Hurricanes.

Rozhodující nájezd proměňuje CHRIS TERRY, který překonal Emeryho ukázkovým blafákem!

3. séria
    2:1
    Hostující kapitán zkoušel také blafák, ale ten vychytal domácí brankář svou holí.

3. séria
    2:1
    Raskův blafák chytá Emery.

2. séria
    2:1
    Cousins si položil domácího brankáře a zasunul kotouč do prázdné brány.

2. séria
    2:0
    Terry proměňuje svůj nájezd nádherným bekhendovým blafákem.

1. séria
    1:0
    Voráček prudce zabrzdil, ale proti jeho střele vytrčil Ward pravý beton.

1. séria
    1:0
    Gerbe si udělal krásnou stahovačku a překonal Emeryho.

Samostatné nájezdy začínají.

Ani prodloužení nerozhodlo, a tak přijdou na řadu nájezdy!

65:00
    Prodloužení skončilo.

62:47
    Teď si vytvořili obrovský tlak naopak domácí, střela Lilese od modré se ovšem mezi tři tyče nevešla.

61:44
    Domácí tým se nemůže dostat z vlastního pásma.

60:42
    Del Zotto se dostal ke střele z velkého úhlu, ale Ward si s jeho pokusem s vypětím všech sil poradil.

60:06
    Domácí operují s pukem za vlastní bránou.

60:01

Na konci poslední třetiny se podařilo hostům srovnat. Sean Couturier si počínal chladnokrevně a zkušeně zasunul kotouč mezi betony strážce domácí svatyně. Rozhodne prodloužení, nebo budou muset přijít na řadu nájezdy?

Který z týmů vyhraje celé prodloužení?

Tipovat můžete do začátku prodloužení.

Jan Brabec

Góly a asistencie: 11. Lindholm (J. Staal, E. Staal), 24. J. Staal, rozh. náj. Terry – 30. Raffl (Couturier, Del Zotto), 59. Couturier (Schenn, Del Zotto)