Gruzínsko – KĽDR 4:12 (kon.) | SAE – Luxembursko 2:7 (kon.) | Turecko – Bosna a Hercegovina 11:0 (kon.)
Turecko
11:0 (3:0, 4:0, 4:0)
Bosna a Hercegovina
cz Sobota 04.04.2015, 19:00 • İzmir BB Buz Sporları Salonu • MS - 3. divízia

Je konec. Turecko přidalo ve třetí třetině další čtyři branky a svou dnešní převahu přetavil ve vysoké vítězství, které se zastavilo na jedenácti gólech. Domácí dnes vedl v cestě za úspěchem Alec Kocoglu, který vstřelil čtyři branky a na další dvě přihrál.

Počet střel na branku ve třetí třetině: 23 – 4

Počet střel na branku celkem: 68 – 12 (21:55:15)

60:00

58:19
    Alper Solak dnes hraje velmi tvrdě. Rozhodčí ho trestají podruhé v utkání trestem na 2 + 10 minut za úder do oblasti hlavy a krku.

58:01
    Probíhají poslední dvě minuty třetí třetiny.

54:55
    Turecko právě vstřelilo branku!
    EMRAH OZMEN dokázal využít prostoru při hře 4 na 4 a zakončil přesně za záda Pasovice. Bez asistence.

54:23
    Ve stejný čas je ovšem potrestána také střídačka Turecka za příliš mnoho hráčů na ledové ploše. Hrát se tedy bude se čtyřmi hráči na obou stranách.

54:23
    Je tu ovšem další vyloučení na hostující straně. Na trestnou lavici usedl Amar Hadzihasanovic (BIH), který vyfasoval dvouminutový trest a oslabuje tak svůj tým.

52:45
    Domácí početní převahu nevyužili. Alic je zpět na ledě.

50:45
    Bude se vylučovat. Domácí si zahrají opět v početní převaze. Nermin Alic (BIH) obdržel dvouminutový trest za vražení.

49:43
    ALEC KOCOGLU je dnes ve velmi dobrém rozpoložení. Svou čtvrtou brankou v dnešním utkání právě načepoval desítku do sítě Bosny a Hercegoviny. Bez asistence.

46:01
    V krátkém časové sledu je tu další branka Turecka. Tentokrát se o ni postaral ERDOGAN COSKUN. Asistence: Fatih Faner, Yusuf Halil.

45:40
    Domácí přidávají již osmou branku, kterou vsítil ALEC KOCOGLU, který tak završil v dnešním utkání hattrick. Asistence: Fatih Faner, Erdogan Coskun.

44:49
    Amir Hadzihasanovic (BIH) se provinil proti pravidlům. Toho si všiml i hlavní rozhodčí Sobolev, který hostujícího hráče vylučuje na dvě minuty za podražení.

43:25
    Třetí část začaly oba celky v menším tempu. Brankáři zatím nemusí být tolik v pohotovosti.

40:01

Druhá třetina je již historií. Stejně tak jako v předchozí dvacetiminutovce úřadovali domácí, kteří v prostřední části přidali další čtyři branky a po zásluze vedou 7:0.

Střely na branku ve druhé třetině: 23 – 3

Střely na branku celkem: 45 – 8

40:00

39:01
    Probíhá poslední minuta druhé třetiny.

38:54
    Dnešní svou druhou branku přidává ALEC KOCOGLU, který je tak momentálně nejproduktivnějším hráčem Turecka. Asistence: Serdar Semiz.

35:57
    Další kotouč končí v hostující brance. Na 6:0 zvyšuje ERDOGAN COSKUN, který si tak připsal první bod na letošním MS. Asistence: Serkan Gumus.

31:52
    Hostující brankář Pasovic si právě připsal třicátý úspěšný zákrok v dnešním utkání.

29:24
    V polovině utkání přidávají turečtí hokejisté pátou brankou. První formace Turecka zakombinovala a na konci akce byl SERDAR SEMIZ, který mířil do černého. Asistence: Emrah Ozmen, Alec Kocoglu.

25:23
    Po individuální akci se prosazuje SERKAN GUMUS, který zvyšuje již na rozdíl čtyř branek. Pasovic byl tentokrát bez šance. Bez asistence.

25:09
    Obraz hry je stále stejný, Turecko dobývá branku Bosny, kterou střeží pozorný Pasovic. Domácí vedou ve druhé třetině již 7:0 na střely.

20:01

Je za námi první perioda, ve které Turecko udávalo tempo. Prvních dvacet minut ukázalo, že domácí převýšilo svého soupeře ve všech směrech. Vedení 3:0 je zcela zasloužené, ačkoliv mohlo být ještě mnohem vyšší.

Počet střel na branku v první třetině: 22 – 5

20:00

19:01
    Probíhá poslední minuta první třetiny.

18:26
    Hostující mužstvo svou šanci nevyužilo. Turecko hraje opět s plným počtem hráčů na ledě.

16:26
    Navíc si Bosňané zahrají v početní převaze. Za hákování usedá na trestnou lavici turecký Baris Coskun (TUR).

15:07
    Hosté se ubránili a hrají opět v plném počtu.

13:07
    Tlak Turecka vyústil v další vyloučení. Mirzet Hodzic (BIH) si pomohl hákováním, čehož si všiml i rozhodčí, který hostujícího hráče vykazuje na trestnou lavici.

10:09
    Domácí jsou kompletní.

08:22
    V přesilové hře se poprvé odvážili ke střele také hráči Bosny.

08:09
    Přesilovou hru si zahrají také hosté. Vyloučen byl domácí Alper Solak (TUR), který vyfasoval trest na 2 + 10 za úder do oblasti hlavy a krku.

06:36
    GOKHUN OZTURK potvrzuje převahu na ledě další brankou Turecka. Pasovic byl krátký na pokus domácího útočníka, který zvyšuje již na 3:0. Asistence: Alec Kocoglu, Yavuz Karakoc.

05:33
    Turecko je na koni. Svědčí tomu také pokusy na branku, na které vedou domácí poměrem 12:0!

05:13
    Admir Pilav (BIH) se provinil hákováním a nabídl tak další výhodu Turecku.

05:00
    Rázem je to o dvě branky. YUSUF HALIL překonal v krátkém časovém sledu podruhé Pasovice a posílá domácí do vedení 2:0. Asistence: Serkan Gumus.

04:41
    Domácí se dostávají zaslouženě do vedení. Do listiny střelců se zapisuje ALEC KOCOGLU. Bez asistence.

03:02
    Turci vlétli do turnaje ve velikém tempu. Hostující brankář musel čelit dalším dvěma pokusům domácích hráčů. Na druhé straně Ozbaydugan ještě nemusel ani jednou zasahovat.

01:42
    Domácí začali aktivněji. Pasovic již musel dvakrát zasahovat.

00:01

Turecko: Ozbaydugan (Kahraman) – Ozturk, Gokalp Solak, Fatih Faner, Akturk, Coskun, Emre Faner, Secer, Islam – Alec Kocoglu, Ozmen "C", Semiz – Gumus, Coskun, Halil – Karakoc, Andy Kocoglu, Bagcilar – Alper Solak

Bosna a Hercegovina: Pasovic (Capin) – Pilav, Kornejic, Alic, Hadzihasanovic, Hanic, Selmanovic, Gasevic – Nikulin, Hodzic "C", Mrkva – Posavec, Hasovic, Velic – Muhic, Catovic, Tokic – Dzelkic

Rozhodčí: Sobolev (KAZ) – Markizeti (SLO), Tichon (ISR).

Serdar Semiz – útočník, 15. 4. 1982, IFK Tumba

Krásný, dobrý večer. Vítám Vás u sledování dalšího z utkání Mistrovství světa – 3. divize. Dnes je od 19:00 na programu utkání mezi domácím Tureckem, proti kterému se postaví Bosna a Hercegovina.

Alan Šrámek

Góly a asistencie: 5. Alec Kocoglu, 5. Halil (Gumus), 7. Ozturk (Alec Kocoglu, Karakoc), 26. Gumus, 30. Semiz (Ozmen, Alec Kocoglu), 36. Coskun (Gumus), 39. Alec Kocoglu (Semiz), 46. Alec Kocoglu (Fatih Faner, Coskun), 47. Coskun (Fatih Faner, Halil), 50. Alec Kocoglu, 55. Ozmen

Rozhodca: Sobolev (KAZ) – Markizeti (SLO), Tichon (ISR)