Augsburg – Mainz 0:2 (kon.) | Hoffenheim – Hamburger 3:0 (kon.) | Hertha – Schalke 2:2 (kon.)
Brémy – Bayern 0:4 (kon.) | Frankfurt – Paderborn 4:0 (kon.) | Dortmund – Kolín nad Rýnom 0:0 (kon.)

Schalke 04 dalo gól!
    Tak napokon Schalke bude z Olympijského štadiónu v Berlíne brať bod! Skvelú akciu, ktorú začal na ľavej strane Fuchs svojím dokonalým centrom do vnútra šestnástky, kde si našiel priestor JOEL MATIP a ten ideálnou hlavičkou ku ľavej žrde vyrovnal!
    HARAGUCHI - 2:1

82
    Hertha dala gól!
    Berlínčania strieľajú dôležitý gól, ktorým pravdepodobne aj rozhodujú o osude tohto stretnutia! Spoza šestnástky prišla strela od Kaloua, ktorú ešte Wellenreuther skvelo vyrazil, no iba na pravú stranu, kde prišiel GENKI HARAGUCHI a ten šikovnou dorážkou znovu dostal Herthu do vedenia!
    SANÉ - 1:1

40
    Schalke vyrovnáva päť minút do konca prvého polčasu! Hostia predviedli ukážkovú a rýchlu kombináciu na útočnej polovici, keď Huntelaar pätičkou posunul do behu LEROYOVI SANÉMU, ktorý sa priblížil ku bráne a strelou k bližšej žrdi prekonal Krafta!
    BEN-HATIRA - 1:0

21
    Berlínsky celok alebo Hertha BSC sa dostáva do vedenia v tomto zápase! Na pravej strane mal loptu Stocker, ktorý sa dokázal šikovne uvoľniť na stred a z ľavačky páliť. Wellenreuther vyrazil strelu pred seba, kde bol osamotený ANIS BEN-HATIRA, ktorý rýchlou dorážkou posiela Herthu do vedenia!