Espanyol – Atlético Madrid 0:0 (kon.) | Eibar – Barcelona 0:2 (kon.) | Rayo Vallecano – Granada 3:1 (kon.)
Vigo – Bilbao 1:2 (kon.)
Rayo Vallecano
3:1 (0:1)
Granada CF
Sobota 14.03.2015, 20:00Španielska LaLiga

Je dobojované! I keď domáci výkonom príliš neoslnili nakoniec sa po výhre 3:1 tešia zo zisku mimoriadne cenných 3 bodov. V druhom polčase sa zaskvel najmä Antonio Bueno, ktorý dvoma gólmi otočil stretnutie. V závere ešte pridal definitívnu poistku Admir Embarba a uzavrel gólový film dnešného stretnutia. Ja vám ďakujem za pozornosť a prajem ešte pekný zvyšok víkendu. (21:54:51)

EMBARBA - 3:1

90+4
    Rayo Vallecano dalo gól! Je rozhodnuté. Kakuta krásne vysunul Manucha, jeho zakončenie síce Olazábal ešte dokázal vyraziť, ale na dorážku ADRIMA EMBARBU už nemal žiadny nárok – 3:1.

90+3
    V závere ešte mohol upraviť skóre Embarba, ale jeho zakončenie vyráža na rohový kop brankár Olazábal.

90+2
    Rayo Vallecano dnešný zápas zrejme už dovedie do víťazného konca, pretože 70 sekúnd pred koncom drží loptu ďaleko od brány Cristiana Álvareza.

90+1
    Hlavný rozhodca nadstavuje ešte 3 minúty.

90
    V závere zápasu sa dostal do zakončenia Manucho, ale jeho strelu bez väčších problémov zlikvidoval brankár Oier Olazábal.

89
    Posledné striedané Granady. Z ihrisku odchádza Jhon Córdoba a na jeho miesto vybieha Youseff El Arabi.

88
    Domáci zvládajú záver zápasu skvelo. Granada má teraz problém vôbec sa dostať k lopte.

87
    Rayo Vallecano drží loptu na svojich kopačkách a nedovoľuje Granade sa dostať do záverečného tlaku.

86
    O minútu neskôr sa dostal do zakončenia Manucho, ale jeho strela bola podobne ako tá Buenova zblokovaná.

85
    Domáci sa rútili do prečíslenia 3 na 2, ale strelu ak sa nemýlim Antonia Buena výborne zblokoval Babin.

84
    Do zakončenia sa snažil predrať Kakuta, ale nakoniec proti presile hostí neuspel.

83
    Manucho je od svojho príchodu na trávnik veľmi aktívny a aj teraz získava drahocenný čas pre svoj tím.

82
    Striedajúci Riki posla do šestnástky Raya nebezpečný center, ale nakoniec jeho center preletel celým pokutovým územím domáceho tímu.

81
    Hostia mali na začiatku poslednej 10-minútovky výhodu rohového kopu, ale na center Rica nedokázal dostatočne zareagovať ani jeden z jeho spoluhráčov.

80
    Následne strieda aj domáci tréner. Končí Léo Baptistão a defenzívne rady prichádza vystužiť Emiliano Insúa.

79
    Tréner hostí reaguje na zmenu stavu striedaním. Z ihriska odchádza Rubén Rochina a na jeho miesto vybieha Riki.