Waregem – Liége 1:1 (kon.) | Mouscron – Oostende 0:1 (kon.) | Lierse – Cercle Bruggy 2:1 (kon.)
Waasland-Beveren – Kortrijk 1:0 (kon.)
SV Zulte Waregem
1:1 (0:1)
Standard Liége
cz Sobota 14.02.2015, 18:00Belgická Jupiler Pro League

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:00.

Příjemné sobotní odpoledne přeji všem fotbalovým fanynkám a fanouškům. Belgická Jupiler League má na programu 26. kolo, v jehož rámci proti sobě nastoupí SV Zulte-Waregem a Standard Lutych. Utkáním, jehož úvodní výkop je naplánován od 18 hodin, vás prostřednictvím online textové reportáže bude provázet Lukáš Jasoněk.
    Oba celky už se rozcvičují na trávníku.

1

1
    Oba celky si popřáli hodně štěstí a nyní sudí poprvé zapískal do píšťalky. Tímto signálem dal povel k zahájení dnešního utkání.

2
    Fotbalisté Waregemu jsou zatím aktivnější.

3
    Domácí měli výhodu rohového kopu, po kterém se hostující hráči obránili.

4
    Do rychlého protiútoku se dostal Ezekiel, ale domácí brankář Bossut včas zakročil.

5
    I domácí se dostali do slibné šance, tu pro změnu zastavil pro ofsajd čárový rozhodčí.

7
    Další šance hostujícího útočníka nesoucí jméno Ezekiel, který dostal míč za obranu a střelu z první minul z velmi dobrého místa branku.

8
    Ezekiel byl faulován, jeho tým však nedokázal ohrozit soupeřovu branku.

9
    Trajkovski poslal před hostující branku centr, kde se ho zmocnil hostující gólman.

11
    Domácí jsou nyní při chuti, ale zatím se jim nedaří projít přes celkem zkušenou defensivu.
    Domácí fanoušci jsou hodně natěšeni na dnešní duel.

13
    Míče se ujal Lutych, který má nyní možnost najít cestu za první brankou.

15
    Domácí se opět snažili vytvořit nějakou tu šanci, ale ta skončila dřív než začala.

16
    Ezekiel se prodral do vápna, kde byl poslán k zemi, sudí ukazuje pouze na rohový praporek.
    Deni ARSLANAGIC - 0:1

17
    Standard právě vstřelil branku!
    Hosté zahrávali rohový kop a po několika vzdušných přihrávkách se míče ujal DENI ARSLANAGIC a poslal ho do branky. De Sart byl posledním nahrávajícím hráčem, který poslal míč do gólové pozice.

20
    Domácí se snaží na inkasovanou branku odpovědět, což se jim častými prohřešky nedaří.

22
    Standard měl výhodu přímého kopu, domácí obrana tentokrát zafungovala na jedničku.

24
    Trajkovski se snažil dostat se do šance, tu mu šikovně pokazil jeden z obránců.

25
    Tentokrát se do šance snažili dostat hosté, sudí je však nachytal v ofsajdu.

27
    D´Haene dostal přesnou přihrávku od Cordara, nakonec je z toho odkop od rohového praporku.

28
    Hosté se bez potíží ubránili.

30
    Waregem se snaží najít cestu vedoucí k brance, ty jsou prozatím slepé.

32
    Hosté se ocitli ve velké šanci, kterou na brankové čáře zachránil jeden z domácích hráčů.

34
    Domácí celek přidal otáčky, soupeř si počíhá nedovolenými zákroky.

36
    Hráčům ve fialových dresech se zatím nepodařilo v utkání pořádně ohrozit hostujícího brankáře.

39
    Van Damme při bránění schytal do hlavy nepříjemou ránu míčem, který nakopl Trajkovski.

40
    Vzápětí se mohli do šance dostat hosté, ale ani ti se nedokázali probojovat skrz obranu.

42
    Ezekiel se dostal ke střele, která se mu vůbec nepodařila a míč skončil mimo branku.

43
    Milec v souboji svalil k zemi Gimberta a vidí žlutou kartu. Sudí jako bonus nařizuje penaltu.
    Faul, po kterém byl nařízen pokutový kop.

44
    Makedonský záložník si přichystal míč na na puntík. Rozebíhá se a míč posílá nad soupeřovu branku.
    Trajkovski se postavil k penaltě, ale jediné co trefil, byla řada fanoušků nad bránou. Trestuhodně zahozená šance.

45
    Sudí nastavuje ještě jednu minutu.

45+1
    Domácí se stále tlačí, ale úspěch se stále ne a ne dostavit.

45+2

Máme za sebou první poločas, ve kterém jsme viděli jednu branku, kterou v 17.minutě Arslanagic. Těsně před přestávkou kopali domácí pokutový kop, ale ten Trojkovski doslova zazdil.

46

46
    Domácí zahájili druhou půli.

48
    Waregem začal i druhý poločas aktivně, ale nepřesné střely vyrovnání jistě nepřinesou.

50
    Další pokus domácích jak ohrozit soupeřovu branku, Ekangamene při finální střele trefil pouze bránícího Gonzaleze.

52
    Hostující brankář si poprvé v zápase zapotil, když domácí hráči udělali před brankou pořádný závar, který ani tentokrát nekončí gólem.

54
    I Bossut měl teď práci, ale práci s Araujem měl hned vyřešenou.

56
    Arslanagic nešikovně fauloval Ekangameneho, domácí přímý kop ze zajímavé pozice nepotrestali.

58
    Žlutou kartu dostává Arslanagic (Standard Lutych).

59
    Žlutou kartu dostává D'Haene (SV Zulte-Waregem).

60
    Na hřišti se po dvou žlutých kartách přiostřuje a soupeři si nedarují jediný míč.

62
    Další šance domácích útočníků, ale ani tentokrát se míč nevešel mezi tři tyče.

64
    I hosté měli možnost ohrozit branku, kterou si domácí brankář pohlídal.

65
    Lutych začal být nebezpečnější, važnější šanci si ale nevytvořili.

67
    Domácí si připravili dvojí střídání. Dohráno má Jørgense a Mendy, nahradí je Skulason s Troisim

69
    Cordaro vyslal na hostujícího brankáře dvě nebezpečné střely, se kterými si Thuram s velkými potíži poradil.

70
    Colpaert se ocitl v další slibné šanci, míč však poslal vedle hostující branky.

71
    Lutych se nyní snaží pojistit si vedení, což se jim přes pozornou obranu nedaří.

72
    Domácí se snaží rychle vyrovnat, ale trápí je nepřesnosti.

74
    Střídání v týmu SV Zulte-Waregem: ze hřiště odchází Mujangi, přichází Faty.

75
    Dohráno má také Araujo, kterého nahrazuje Louis.

76
    Poslední střídání u domácích. Odchází Colpaert , na hřiště přijde Aneke.

78
    Nyní máme možnost sledovat hurá fotbal. Hra plna chyb a nepřesností.

80
    Lutych zahrával standartní situaci ze zajímavé pozice, ale po rozehrání se mu nepodařilo branku ohrozit.

81
    Další snaha hostů o zvýšení vedení, ale pozorná obrana se nenechala oblafnout.

83
    Domácí trenér dal svým svěřencům jasný úkol. Otevřít hru a snažit se vyrovnat.

84
    Za to hostující trenér na to reaguje střídáním a ze hry stahuje útočníka Ezekiela a do hry posílá záložníka Hamad.

86
    Další zápletka před hostující brankou, ale opět to není gól.

86
    Waregem právě vstřelil branku!
    JAMES TROISI se napřáhl a zhruba dvaceti metrů poslal míč přesně ke vzdálenější tyči. Brankář neměl žádnou šanci míč zachytit.
    James TROISI - 1:1

88
    Fotbalisté Waregemu jsou při chuti a pro změnu bojují o tři body.

89
    Bojují samozřejmě i hosté, ale zatím se nikomu nedaří vstřelit rozdílovou branku.

90+1
    Oba týmy se snaží držet míč co nejdále od vlastní branky.

90+2
    Skulason vidí za nedovolené počínání žlutou kartu.

90+2
    Domácí měli výhodu přímého kopu, po kterém se k míči dostává hostující brankář.

90+3

Máme za sebou velmi zajímavé utkání, které končí zaslouženou remízou. V 17.minutě dostal Lutych do vedení Arslanagic. Waregem se nevzdával a bojoval o vyrovnání. Možnost měli ve 44.minutě, kdy Trajkovski neproměnil pokutový kop. Remízu 1:1 si vykoledoval v 86.minutě střídající Troisi, který přesnou střelou k tyči stanovil konečný výsledek 1:1. (19:59:32)