Bayern – Hamburger 8:0 (kon.) | Leverkusen – Wolfsburg 4:5 (kon.) | Mönchengladbach – Kolín nad Rýnom 1:0 (kon.)
Hoffenheim – Stuttgart 2:1 (kon.) | Brémy – Augsburg 3:2 (kon.) | Frankfurt – Schalke 1:0 (kon.)
Werder Brémy
3:2 (3:1)
FC Augsburg
Sobota 14.02.2015, 15:30 • Weserstadion, Bremen • Nemecká Bundesliga

Stretnutie je na konci, Werder Brémy nakoniec porazil Augsburg 3:2. V druhom polčase padol jeden gól, o ktorý sa postaral hosťujúci Tobias Werner. To je odo mňa nateraz všetko. Ďakujem za pozornosť. (17:25:18)

90+3

90+3
    Žltú kartu dostáva Fuelner (FC Augsburg).

90+2
    Domáci sa rútili do rýchleho protiútoku, ten im ale nevyšiel!

90+1
    Ešte dlhé dve minúty pre Werder, ďalší strelecký pokus hostí.

90
    Nadstavujú sa až tri minúty.

89
    Strela mieri vysoko nad, autorom bol Parker.

88
    Jeden z obrancov domácich sa snažil o čo najdlhšie držanie lopty na svojej kopačke. Nedarilo sa mu to tak ako by si prial. Pri lopte opäť hostia.

87
    Brémy bránia s desiatimi hráčmi, Augsburg sa snaží o vyrovnanie a o cenný bod.

86
    Striedanie v tíme Werder Brémy: z ihriska odchádza Di Santo, prichádza Makiadi.

84
    Na druhej strane hlavičkoval mimo brány Werner!

83
    Junuzovicove centre sú dnes perfektné, tento ale na hlavu Lukimya nesadol.

82
    Domáci majú k dispozícii ďalší priamy kop po ďalšom faule.

81
    Príliš veľká snaha hostí sa končí faulom.
    WERNER - 3:2

79
    FC Augsburg dal gól! Bude to ešte veľmi zaujímavých desať minút! TOBIAS WERNER doklepol loptu do brány po tom, čo Wolf nezasiahol loptu tak ako chcel. Dráma na záver.