Bayern – Hamburger 8:0 (kon.) | Leverkusen – Wolfsburg 4:5 (kon.) | Mönchengladbach – Kolín nad Rýnom 1:0 (kon.)
Hoffenheim – Stuttgart 2:1 (kon.) | Brémy – Augsburg 3:2 (kon.) | Frankfurt – Schalke 1:0 (kon.)
TSG 1899 Hoffenheim
2:1 (1:1)
VfB Stuttgart
Sobota 14.02.2015, 15:30 • WIRSOL Rhein-Neckar Arena, Sinsheim • Nemecká Bundesliga

Dnešný zápas je minulosťou. Videli sme veľmi vyrovnaný zápas v ktorom bič plieskal na konci. V poslednej minúte nadstaveného času po chybe hostí sa dostal k lopte Sebastian Rudy a strelou popod brankára rozhodol o zisku troch bodov pre domáci Hoffenheim. Hostia tak opäť nebodovali a naďalej ostanú na poslednom mieste. Naopak, domáci tím si touto výhrou polepší a zníži stratu na 6. Leverkusen, ktorý dnes prehral v gólovej prestrelke s Wolfsburgom 4:5. Ja vám ďakujem za pozornosť a prajem ešte pekný večer. (17:27:35)

90+4
    RUDY - 2:1

90+3
    Hoffenheim dal gól! Tak to je neuveriteľné! Hostia stratili loptu na polovici ihriska a domáci okamžite vyrazili do protiútoku. Kevin Volland loptu posunul na nabiehajúceho SEBASTIANA RUDYHO, ktorý presnou strelou zrejme rozhodol o osude dnešného stretnutia.

90+2
    Domáci smoliar Ermin Bičakkčić sa ocitol po súboji s Wernerom na trávniku v bolestivej grimase. Domáci obranca je ale silný chlap a zvyšok nadstaveného času určite dohrá.

90+1
    Tobias Welz nadstavuje v dnešnom zápase ešte 3 minúty.

90
    Christian Gentner sa teraz čertí na hlavného rozhodcu, ktorý namiesto rohového kopu ukazuje len na odkop od brány.

89
    Domáci kapitán Andreas Beck sa previnil útočným faulom, a tak môže loptu poslať ďaleko od svojej brány Sven Ulreich.

88
    Po faule na Modesteho ostanú pri lopte domáci.

87
    Vidíme posledné striedanie zápasu. Na záverečné minúty vybehne Serey Die, ktorý nahradil Martina Harnika.

86
    Na druhej strane strieľal z hranice pokutového územia Ibisević, ale jeho prízemnú strelu kryje Oliver Baumann.

85
    Máme pred sebou posledných 5 minút a rozhodne väčšiu snahu o víťazstvo prejavujú domáci. Podarí sa im strhnúť vedenie na ich stranu ?

84
    Po predošlej zblokovanej strele Becka zahrával Sejad Salihovic rohový kop. Na jeho center si naskočil Modeste, ale bránu netrafil.

83
    Posledné striedanie Hoffenheimu. Zraneného Abrahama strieda Jeremy Toljan.

82
    To bola šanca! Po prihrávke pod seba od Firmina sa do zakončenia dostal Andreas Beck, ale jeho pokus v poslednej chvíli ešte stihol mierne tečovať Timo Werner.

81
    Máme pred sebou posledných 10 minút.

80
    Obranca Kim má zrejme nejaké zdravotné problémy, ale vyzerá to tak, že dnešný zápas dohrá.