Waregem – Liége 1:1 (kon.) | Mouscron – Oostende 0:1 (kon.) | Lierse – Cercle Brugge 2:1 (kon.)
Waasland-Beveren – Kortrijk 1:0 (kon.)
SV Zulte Waregem
1:1 (0:1)
Standard Liége
cz Sobota 14.02.2015, 18:00Belgická Jupiler Pro League

Máme za sebou velmi zajímavé utkání, které končí zaslouženou remízou. V 17.minutě dostal Lutych do vedení Arslanagic. Waregem se nevzdával a bojoval o vyrovnání. Možnost měli ve 44.minutě, kdy Trajkovski neproměnil pokutový kop. Remízu 1:1 si vykoledoval v 86.minutě střídající Troisi, který přesnou střelou k tyči stanovil konečný výsledek 1:1. (19:59:32)

90+3

90+2
    Domácí měli výhodu přímého kopu, po kterém se k míči dostává hostující brankář.

90+2
    Skulason vidí za nedovolené počínání žlutou kartu.

90+1
    Oba týmy se snaží držet míč co nejdále od vlastní branky.

89
    Bojují samozřejmě i hosté, ale zatím se nikomu nedaří vstřelit rozdílovou branku.

88
    Fotbalisté Waregemu jsou při chuti a pro změnu bojují o tři body.
    James TROISI - 1:1

86
    Waregem právě vstřelil branku!
    JAMES TROISI se napřáhl a zhruba dvaceti metrů poslal míč přesně ke vzdálenější tyči. Brankář neměl žádnou šanci míč zachytit.

86
    Další zápletka před hostující brankou, ale opět to není gól.

84
    Za to hostující trenér na to reaguje střídáním a ze hry stahuje útočníka Ezekiela a do hry posílá záložníka Hamad.

83
    Domácí trenér dal svým svěřencům jasný úkol. Otevřít hru a snažit se vyrovnat.

81
    Další snaha hostů o zvýšení vedení, ale pozorná obrana se nenechala oblafnout.

80
    Lutych zahrával standartní situaci ze zajímavé pozice, ale po rozehrání se mu nepodařilo branku ohrozit.

78
    Nyní máme možnost sledovat hurá fotbal. Hra plna chyb a nepřesností.

76
    Poslední střídání u domácích. Odchází Colpaert , na hřiště přijde Aneke.

75
    Dohráno má také Araujo, kterého nahrazuje Louis.

74
    Střídání v týmu SV Zulte-Waregem: ze hřiště odchází Mujangi, přichází Faty.

72
    Domácí se snaží rychle vyrovnat, ale trápí je nepřesnosti.

71
    Lutych se nyní snaží pojistit si vedení, což se jim přes pozornou obranu nedaří.