Bayern – Hamburger 8:0 (kon.) | Leverkusen – Wolfsburg 4:5 (kon.) | Mönchengladbach – Kolín nad Rýnom 1:0 (kon.)
Hoffenheim – Stuttgart 2:1 (kon.) | Brémy – Augsburg 3:2 (kon.) | Frankfurt – Schalke 1:0 (kon.)
Borussia Mönchengladbach
1:0 (0:0)
1. FC Kolín nad Rýnom
Sobota 14.02.2015, 15:30 • Borussia-Park, Mönchengladbach • Nemecká Bundesliga

Zápas v Mönchengladbachu sa skončil. Domáci sa po obrovskom tlaku v 93. minúte predsa len dočkali gólu. Bol to zaujímavý zápas, ktorý jednoznačne patril Borussii ale tá sa dlho nevedela presadiť. Až v samom závere domácich ,,vykúpil,, Xhaka krásnym gólom.
    To je na dnes odo mňa všetko, prajem Vám ešte príjemný večer. (17:25:46)

90+4

90+3
    Striedanie domácich. Odchádza Kruse a nahradí ho Stranzl.

90+3
    Žltá karta pre hráča Borussie. Vidí ju Hazard za faul na hráča hostí.

90+3
    Prebieha posledná minúta nadstaveného času. Hostia sa ešte skúšajú dostať s loptou do útoku a vyrovnať.
    XHAKA - 1:0

90+1
    Mönchengladbach dal gól! Tak predsa len sa to domácim podarilo ! Lopta z priameho kopu smerovala do 16ky hostí, kde ju GRANIT XHAKA umiestnil do brány. Nastala neuveriteľná radosť domáceho tímu.

90
    Faul hostí a priamy kop pre Borussiu z miesta tesne pri rohovej zástavke. Nadstavujú sa 3 minúty.

89
    Center do 16ky hostí kde bol Hrgota, ale ten si s loptou neporadil, a do útoku išli hostia. Tí stroskotali na obrane Borussie a tak sa úlohy znova vymenili.

88
    Mavraj odkopáva nebezpečnú loptu pri pravej rohovej zástavke. Domáci znova pred 16kou Kölnu.

87
    Hostia sa stále častejšie dostávajú do príležitostí, avšak v útoku akoby zabudli hrať a lopty posielajú veľmi ďaleko od domácej brány. Domácim sa v útoku nedarí o nič viac, a množia sa malé útočné fauly.

86
    Posledné striedanie dnešného zápasu. Striedajú hostia, odchádza Risse a nahradí ho Nagasawa.

86
    Na všetkých hráčoch je vidno, že majú toho naozaj dosť. Domáci stále útočia bez gólu, hostia sa neustále bránia a to si vyžaduje množstvo síl.

85
    Minúty pomaly ubiehajú a zápas sa blíži ku koncu. Sommer stiahol centrovanú loptu smerujúcu do jeho pokutového územia a okamžite ju rozohráva na svojich spoluhráčov.

84
    Domáci znova pri lopte. Ďalšiu akciu začínajú na vlastnej polovici.

83
    Domáci už útočia takmer so všetkými hráčmi, čo vytvára priestor na rýchle protiútoky hostí. Tí sa ale tiež nevedia presadiť a Sommer nemá v druhom polčase prakticky žiadnu prácu.

82
    Striedanie domáceho tímu. Odchádza Raffael a nahradí ho Hrgota.

81
    Kramer si v útoku neporadil najlepšie a lopta mu ušla za čiaru. Horn bude kopať od svojej brány.

80
    Do konca zápasu ostáva 10 minút + niekoľko nadstavených minút. Domáci sú už frustrovaní z neustáleho útočenia bez gólov ale nevzdávajú sa.