Jekaterinburg – Togliatti 3:2 (po pr.) | Ufa – Barys 1:3 (kon.) | Novgorod – Čerepovec 0:4 (kon.)
CSKA Moskva – Viťaz 3:2 (po pr.) | Kazaň – Nižnekamsk 3:2 (kon.) | Soči – Jaroslavľ 2:4 (kon.)
Riga – Helsinki 3:2 (kon.)
HC Torpedo Nižnij Novgorod
0:4 (0:1, 0:1, 0:2)
Severstaľ Čerepovec
Streda 07.01.2015, 15:00 • Konovalenko Sports Palace • KHL

To je odomňa na dnes všetko, ja Vám ďakujem za pozornosť, prajem príjemný zvyšok dňa. (17:16:27)

A je koniec!
    Hostia to nakoniec vďaka skalopevnej defenzívne zvládli, v poslednej časti pridali ešte 2 góly, z toho jedne do prázdnej brány a po výhre 0:4 nad Torpedom si do tabuľky pripisujú 3 body.

60:00

59:45
    Domáci ešte skúšajú pokaziť radosť hosťujúcemu brankárovi, krúžia v útočnej tretine, ale zdá sa, že už nič prevratného nevymyslia.

59:30
    Severstal Čerepovec dal gól!
    Je definitívne rozhodnuté! VADIM BERDNIKOV sa zmocnil puku, potiahol ho do stredného pásma, vystrelil spoza obrancu a trafil presne! Asistencie: Logan Pyett, Sergej Monachov.

58:50
    Torpedo hrá navyše so šiestimi hráčmi, pretože sa už vrátil aj vylúčený hráč na ľad!

58:33
    V zápätí vystrelil od modrej Immonen, ale trafil iba brániaceho hráča. Severstal sa tak bráni výborne.

57:55
    Karaglickij triafa zo stredného pásma žrdku prázdnej brány!

57:28
    Domáci to skúšajú bez brankára!
    Birjukov odchádza na hráčsku lavicu a Torpedo hrá presilovú hru o jedného hráča!

57:28
    Chyba pri striedaní hostí! A tí budú pykať. Trest pre hráčsku lavicu za príliš veľa hráčov na ľadovej ploche. Trest si odchádza odsedieť Kvapil.

57:02
    Truňov chcel prihrať niekomu spoza brány, ale nikto z hráčov hostí pred Birjukovom nebol a puk putuje do stredného pásma.

56:35
    Dlho tam nepobudli, pretože puk okamžite smeruje ku Štepánkovi.

56:25
    Tak, až teraz sa Severstal usadil v útočnej tretine...čo jeho hráči vymyslia?

55:50
    Hostia s pukom za vlastnou bránou, kde iba vyčkávajú. Treba ale povedať, že im to stačí, pretože majú troj gólový náskok.

55:31
    A opäť identická situácia... To je už ale domáci hráč na ľadovej ploche a začína sa tak presilová hra hostí v trvaní 3 minúty aj 19 sekúnd.

55:25
    Ihneď po vhadzovaní sa domáci dostali do strely, ale tá je zblokovaná na ochrannú sieť, vhadzovanie sa tak zopakuje.

55:15
    Stoljarov sa dostal do zakončenia medzi kruhy, pred ním stál už iba Štepánek, ale český brankár chytá tento pokus a hru prerušuje.

54:30
    Na ľad sa pri hre 4 na 4 dostáva elitná formácia domácich, vedená Wolskím, zdá sa ale, že ani túto hráči nič nevymyslia, pretože sa hrá prevažne v stredom pásme.

53:51
    Takmer 2 minúty sa nám tak bude hrať 4 proti 4 a potom nasleduje dlhá presilová hra Severstalu.
    Zranený Nikoncev navyše za opatery lekárov odchádza do šatne, my dúfajme ale, že to nebude nič vážne.

Tomáš Fiala

Góly a asistencie: 7. Kvapil (Truňov), 21. Armazascev (Šinin), 43. Mons (Kagarlickij, Zemčenko), 60. Berdnikov (Pyett, Monachov)

HC Torpedo Nižnij Novgorod: Birjukov (Aljapkin) – Hietanen, Bernackij, Blažijevskij, Osipov, Vasiljev, Grigorjev, Malevič – Wolski, Immonen, Salminen – Stoljarov, Filatov, Dmitrij Kazionov– Savinainen, Kňazev, Koňkov – Rudenko, Denis Kazionov, Potapov – Smurov
    Severstaľ Čerepovec: Štepánek (Magarilov) – Arzamascev, Šinin, Pyett, Několenko, Stasenko, Antropov, Chochlov – Trubačjov, Truňov, Kvapil – Kazakovcev, Thuresson, Kovyršin – Černov, Mons, Karaglickij – Berdnikov, Zemčenko, Nikoncev – Monachov

Rozhodca: Gusev, Zacharov – Misjur, Raming