Jekaterinburg – Togliatti 3:2 (po pr.) | Ufa – Barys 1:3 (kon.) | Novgorod – Čerepovec 0:4 (kon.)
CSKA Moskva – Viťaz 3:2 (po pr.) | Kazaň – Nižnekamsk 3:2 (kon.) | Soči – Jaroslavľ 2:4 (kon.)
Riga – Helsinki 3:2 (kon.)
CSKA Moskva
3:2 (0:0, 1:0, 1:2 - 1:0)
Viťaz Moskovská oblasť
Streda 07.01.2015, 15:00 • CSKA Universal Sports Hall • KHL

Je dobojované. Skutočne divoký zápas, čo sa týka vylúčení nakoniec končí víťazstvom CSKA, keď sa v predĺžení presadil Da Costa. To je už odo mňa všetko. Ďakujem za pozornosť a prajem pekný zvyšok dňa. (17:59:03)

62:57
    CSKA Moska dala gól!
    Domáci využívajú presilovku a tak si pripisujú dva body do tabuľky. Peknú kombináciu zakončil STEPHANE DA COSTA, Asistencie: Alexander Radulov, Nikita Zajcev.

60:01
    Začalo sa predĺženie.

60:00
    Tretia tretina sa skončila.

58:19
    Igor Golovkov dostáva 5 + do konca zápasu za úder do hlavy a krku.

57:39
    Vaščenko dostáva 2 minúty za nedovolené bránenie a domáci Arťuchin za hrubosť.

57:25
    Nemcova strela od modrej bola zblokovaná na ochrannú sieť.

55:49
    Gólová smršť pokračuje! Domáci rýchlo vyrovnávajú. Presne sa trafil IGOR GRIGORENKO. Asistencie: Alexander Radulov, Nikolaj Prochorkin.

55:16
    Viťaz Podolsk dal gól!
    Veľmi rýchlo sa dokonca hostia ujímajú vedenia. Koroljov perfektne našiel VJAČESLAVA SOLODUCHINA a ten prekonal Galimova. Asistencie: Anton Koroljov, Jakov Seleznjov.

54:48
    A hosťom sa podarilo presilovku využiť. Semjonov našiel NIKITU VYGLAZOVA a ten dostal puk za Galimova. Asistencie: Alexej Semjonov, Dmitrij Šitikov.

53:34
    Panin dostáva 2 minúty za vyhodenie puku mimo klziska a je tu ďalšia šanca pre hostí.

52:58
    Už sa hrá v plnom počte na oboch stranách.

51:30
    Domáci sa zatiaľ dokážu veľmi dobre brániť hosťujúcej presilovke.

50:58
    Opäť bolo rušno! Zajcev si riešil účty s Cyganovom a rozhodcovia rozdeľovali tresty. Obaja dostávajú 5 minútové tresty a okrem toho Zajcev 2 minúty za hrubosť a 2 minúty za hákovanie.

50:20
    Teraz už bol o niečo presnejší, ale aj tak si Galimov poradil a pokus Porselanda vyrazil.

49:30
    Hostia teda hrajú presilovku 4 na 3. Od modrej nepresne strieľal Porseland.

49:23
    Alexander Radulov dostáva 2 minúty za hákovanie a pripíja sa k Arťuchinovi na trestnej lavici.

47:42
    Horák vyhral vhadzovanie na Cyganova a ten preveril Galimova.

Martin Platko

Góly a asistencie: 39. Žafjarov (Korotkov), 56. Grigorenko (Radulov, Prochorkin), 63. Da Costa (Radulov, Zajcev) – 55. Vyglazov (Semjonov, Šitikov), 56. Soloduchin (Koroljov, Seleznjov)

CSKA Moskva: Galimov (Lalande) – Denisov, Zajcev, Nemec, Kiselevič, Jegoršev, Panin – Grigorenko, Da Costa, Radulov – Hjalmarsson, Prochorkin, Arťuchin – Stas, Ljubimov, Makarov – Telegin, Korotkov, Žarkov – Žafjarov
    Viťaz Moskovská oblasť: Lisutin (Säteri) – Porseland, Vaščenko, Grebeškov, Kudinov, Semjonov, Golovkov, Seleznjov, Lysenko – Kempe, Horák, Cyganov – Koroljov, Kučerjavenko, Soloduchin – Šitikov, Jakubov, Vyglazov – Makejev, Kousal, Ivanov

Rozhodca: Ravodin, Soin – Nazarov, Novikov.