Jekaterinburg – Togliatti 3:2 (po pr.) | Ufa – Barys 1:3 (kon.) | Novgorod – Čerepovec 0:4 (kon.)
CSKA Moskva – Viťaz 3:2 (po pr.) | Kazaň – Nižnekamsk 3:2 (kon.) | Soči – Jaroslavľ 2:4 (kon.)

Jekaterinburg dal gól!
    Je rozhodnuté! 2 body ostávajú doma zásluhou ALEXANDERA NESTEROVA, ktorému sa podarilo prekonať Ivannikova v predĺžení. Asistencia: Loginov.

61:25
    Strela Zaťoviča končí v moci Kuba Kovářa. Vhadzovať sa bude po jeho lavici.

60:21
    Úvodné buly predĺženia v moci domácich. Uvidíme, či sa niektorému z tímou podarí vsietiť gól alebo, či sa dočkáme nájazdov.

60:01
    Začalo sa predĺženie.

60:00
    Tretia tretina sa skončila.

59:03
    Prebieha posledná minúta tretej tretiny.

57:13
    Strela Palushaja na brankára hostí. Úspešnejší z tejto dvojice bol druhý menovaný. Stav sa nemení.

55:47
    Oba tímy predvádzajú opatrnú hru. Hrá sa skôr v rohoch a pri mantineloch. Všetko nacvičuje tomu, že v tomto zápase uvidíme predĺženie.

53:53
    Offsajd zastavil snaženie hostí. Vhadzovať sa bude pred modrou čiarou Jekaterinburgu.

51:05
    Slovenský reprezentant Peter Podhradský nastupuje v tretej formácii hosťujúceho celku. Rodák z Bratislavy bol v roku 2000 draftovaný tímom NHL Anaheim of Mighty Ducks (Anaheim Ducks). V KHL je toto už jeho deviata sezóna.

49:32
    Ivannikov skúsene prykril puk po strele súperovho útočníka. Vhadzovať sa bude po jeho pravici.

47:29
    Hostia v plnom počte.

46:38
    Brankár hostí Ivannikov musel čeliť sérii nepríjemných striel a dorážok. Puk však za svoj chrbát nepustil a tak je stav stále 2:2.

45:29
    Krátko na to ale prichádza presilová hra pre domácich. Hostia inkasovali 2 minúty za príliš veľa hráčov na ľadovej ploche.

44:11
    Domáci v plnom počte.

43:21
    Domáci vyhadzujú puk z obranej tretiny. Lada musí začať akciu spoza vlastnej brány.

Denis Vaďovský

Góly a asistencie: 1. Lazarev (Brule, Palushaj), 24. Loginov (Brule), 63. Nesterov (Loginov) – 14. Romanov, 29. Šenfeld (Vorobjov)

Avtomobilist Jekaterinburg: Kovář (Ustinsky) – Lepistö, Loginov, Megalinskij, Antonov, Gusev, Metljuk, Trjamkin, Žuravljov – Brulé, Lazarev, Palushaj – Klimenko, Rybakov, Simakov – Levandovskij, Nesterov, Michnov – Garejev, Jemelin, Jefimov.
    Lada Togliatti: Ivannikov (Glass) – Hunkes, Barancev, Romanov, Vorobjov, Podhradský, Ogurtsov, Šulakov – Černikov, Petrov, Golubev – Bjelousov, Zaťovič, Šenfeld – Strelcov V., Fedorov, Strelcov A. – Gurjanov, Nikitěnko, Mastrjukov.

Rozhodca: Bulanov, Buturlin-Prfjonov,Sysujev