NJ Devils – Buffalo 4:1 (kon.) | Philadelphia – Ottawa 2:1 (2:1 po s.n.) | Montreal – Tampa Bay 2:4 (kon.)
Nashville – Carolina 3:2 (kon.) | Minnesota – San Jose 3:4 (po pr.) | Chicago – Colorado 0:2 (kon.)
Dallas – Columbus 2:4 (kon.) | Arizona – St. Louis 0:6 (kon.) | Edmonton – Detroit 2:4 (kon.)

2. Jason Zucker (MNS) (2 + 1)
    3. Marc-Edouard Vlasic (SJS) (1 + 0) (04:57:22)

Československá stopa v utkání

Tomáš Hertl (SJS) (0 + 0, čas na ledě 16:34, 0 střel)

Velice zajímavé utkání pro oko hokejového fanouška, které jsme dnes měli možnost sledovat. San Jose dokázalo obrátit nepříznivé skóre z 0:2 na 3:2, Minnesota však poslala duel do prodloužení. Rozhodnutí přinesla až střela obránce Vlasica, který duel ukončil v nastavených pěti minutách. Také další venkovní mač San Jose Sharks vyhrávají a berou více bodů z utkání. Ode mě je to pro dnešek vše, přeji hezkou středu.

Marc-Edouard VLASIC - 3:4

63:09
    San Jose právě vstřelilo branku!
    Utkání je u konce! San Jose také ve druhém venkovním utkání po sobě bere výhru, také dnes to byl vyrovnaný zápas až od samotného konce, ale samostatné nájezdy přeci jen neuvidíme. Stejně jako včera rozhoduje o výhře svého mančaftu zkušený obránce MARC-EDOUARD VLASIC, jenž prostě nabral puk na hokejku a vystřelil naprosto přesně. Pak už jen mohli Sharks slavit rozhodující gól v prodloužení. Asistence: Justin Braun.

62:57
    Už dlouho se Žraloci točí kolem soupeřovy svatyně, aktuálně jsou mnohem více nebezpečným celkem mezi mantinely.

62:35
    Vyhození na zakázané uvolnění Minnesoty. Vhazovat se bude u Darcyho Kuempera.

62:19
    Thomas Vanek chtěl ukázat svůj útočný um, avšak ve střední třetině ztratil kotouč a naopak hrají vepředu Žraloci.

61:50
    Pominville se svým spoluhráčem na pravé straně chtěli ukončit zápas, ale první zmiňovaný přestřelil horní tyčku.

61:15
    Brodziak a jeho šance zaútočit, pak ještě Mikko Koivu zakončoval, jenže gólman San Jose opět připraven na svém místě.

60:35
    Alex Stalock raději dával pozor, ale střela z dálky se nakonec nekonala od jednoho z obránců Wild. Hrají hosté.

60:13
    Na startu prodloužení se do akce pouští Minnesota, ale Logan Couture okamžitě obracel směr hry.

60:01

Máme za sebou tři třetiny rychlého a útočného hokeje, ale vítěze utkání doposud neznáme. Rozhodne o něm prodloužení, případně i samostatné nájezdy.

Který z týmů vstřelí první branku v celém prodloužení?

Tipovat můžete do začátku prodloužení.

60:00

59:27
    Velice podobná situace také o několik vteřin později, Sharks se zatím nemohou trvaleji usadit v útočné periodě.

59:03
    Začala poslední minuta základní hrací doby, Minnesota se navíc osvobozuje a řeší tak problémy ve vlastním oslabení.

58:31
    Pokus Brenta Burnse od modré čáry také nebyl špatný, jenže brankář Wild na něj moc dobře viděl a zakročil.

Martin Schwarz

Góly a asistencie: 16. Zucker (Pominville), 18. Spurgeon (Zucker, Pominville), 53. Zucker (Coyle) – 31. Karlsson (Burns, Pavelski), 47. Pavelski (Couture), 48. Wingels (Sheppard, Burns), 64. Vlasic (Braun)

Minnesota Wild: Kuemper – Brodin, Suter, Spurgeon, Scandella, Folin, Falk – Pominville, Koivu, Zucker – Niederreiter, Brodziak, Vanek – Fontaine, Coyle, Cooke – Carter, Haula, Sutter
    San Jose Sharks: Stalock – Burns, Vlasic, Braun, Dillon, Tennyson, Irwin – Couture, Pavelski, Karlsson – Wingels, Marleau, Goodrow – Nieto, Sheppard, Hertl – McGinn, Desjardins, Scott

Rozhodca: Pochmara, O'Rourke – Cvik, Galloway

Diváci: 19 043