Michalovce – Pov. Bystrica 6:3 (kon.) | Lipt. Mikuláš – Topoľčany 5:0 (kon.) | P.H.K. 3b Prešov – Senica 2:6 (kon.)
Detva – Spišská N. Ves 3:4 (po pr.)
HK DOXXbet Detva
3:4 (1:0, 0:2, 2:1 - 0:1)
HK Spišská Nová Ves
Piatok 12.12.2014, 18:00 • ZŠ Detva • TIPOS Slovenská hokejová liga (SR)

60:58
    Spišská Nová Ves dala gól!
    Po necelej minúte je koniec zápasu. O výsledku zápasu rozhodol najlepší muž na ľade BORIS KREMPASKÝ. Asistencie: Peter Rojkovič, Roman Ihňato.

57:34
    Detva dala gól!

Je vyrovnaná. Po strele Zorvana sa puk odrazil od horne žrďky do bránkoviska, kde sa najlepšie zorientoval SLAVOMÍR BUDA a vyrovnal. Asistencie: Ivan Zorvan, Patrik Fekiač.

56:08

Volentier, ktorý podržal domácich v tretej tretine inkasuje gól pomedzi betóny od ĽUBOMÍRA VAICA.
    Asistencia: Richard Smotrila.

54:08
    Po strate puku domácich na modrej čiare mohli hostia ísť v trojici na Volentiera, ale Smotrila sa ulakomil a zakončil sám len do Volentiera.

53:34
    Ďalšie vylúčenie na domácej strane za bránenie v hre dostal Srnka dve minúty.

48:30
    Hostia budú hrať v oslabení za držanie dostáva dve minúty Dávid Džerenga.

Hokej v tretej časti graduje a diváci sa majú na čo pozerať.

45:03
    Ďalšia lahôdka Volentiera, keď rozštepom chytá puk po zakončení Klingu.

44:32
    Samostatný únik Vaica zneškodnil bravúrne Viktor Voentier.

43:41
    Tlkak domáceho mužstva vyustil do gólovej radosti. Postaral sa o ňu DOMINIK HEGYI, keď pretlačil puk do brány Trenčana. Asistencie Viktor Fekiač, Peter Lunter.

39:07
    Za držanie dostal Jozef Hrubý dve minúty

37:57
    Branislav Srnka dostáva trest 2+2min. za hru vysokou hokejkou a za napadnutie.

35:01
    Rozhodcovia stretnutie nezvládajú. Petro dostáva trest do konca stretnutia za strelu pukom do tváre. Následne dostáva za hru vysokou hokejkou dve minúty aj V. Fekiač a za nedovolenú výstroj je potrestaný dvomi minútami Michal Findura.

35:01
    Petro strelkou triafa rovno oko Gurčíka.

32:09
    Strelu P. Fekiača smerujúcu do brány zastavila len hokejka Rojkoviča.

30:47
    BORIS KREMPASKÝ vystrelil do betónu Volentiera, od ktorého sa puk odrazil späť na hokejku hráča hostí a druhé zakončenie skončilo pomedzi nohy v bráne Detvy. Asistencia: Roman Ihňato.

28:34
    Krempaský mohol v oslabení poslať hostí do vedenia. Lenže jeho nájazd Volentier zneškodnil.

26:44
    Hostia hrali až šiesti na ľade a prichádzajú dve minúty pre hráčsku lavicu. Trest si odsedí Džerenga.

24:59
    Čaro domáceho brankára Volentiera odklial strelou švihom MATÚŠ LESKOVJANSKÝ.
    Asistencia: František Koky.

19:41
    V vzájomné vylúčenie v závere tretiny. Brandon Parkhouse dostal dve minúty za hru vysokou hokejkou a Pavol Gurčík dve minúty za úderi.

19:03
    V závere tretiny sa podarilo domácim skórovať. IVAN ZORVAN prekonáva Trenčana.
    Asistencia: Jakub Predajniansky.

15:03
    Pol minútu mali hostia výhodu pri signalizovanom vylúčení domáceho Juraja Petra za hákovanie.

06:27
    Za hru vysokou hokejkou dostáva Roman Ihňato dve minúty.

02:13
    Zorvan v samostatnom úniku neprekonal Trenčana.

Na stretnutí v Detve je prítomný aj župan Banskobystrického kraja Marián Kotleba.
    Športové stávky - recenzie, tipy, triky!
    Pridaj sa ku nám aj na Facebooku!

Marek Antalík

Hľadáme spravodajcu pre tím HK DOXXbet Detva. Viac informácií tu.

Hľadáme spravodajcu pre tím HK Spišská Nová Ves. Viac informácií tu.

Góly a asistencie: 20. Zorvan (Predajniansky), 44. Hegyi (V. Fekiač, Lunter), 58. Buda (Zorvan, P. Fekiač) – 25. Leskovjanský (Koky), 31. Krempaský (Ihňato), 57. Vaic (Smotrila), 61. Krempaský (Rojkovič, Ihňato)

HK DOXXbet Detva: Volentier (Korytár) – Hatš, Pač, Gachuôinec, Sládok, Mačkovič, Predajniansky, Pinka – Petro, Srnka, Parkhouse – Žilka, V. Fekiač, Lunter – Zorvan, P. Fekiač, Buda – Hús, Mendel, Hegyi – Kucej. Tréner: D. Kapusta.
    HK Spišská Nová Ves: Trenčan – Hrubý, Rojkovič, Gurčík, Cvengroš, Džerenga, Horváth, Kramár – Leskovjkanský, Koky, Vartovník – Findura, Smotrila, Vaic – Ihňato, Klinga, Krempaský – Gonda, Ištóci. Tréner: P.Křemer.

Rozhodca: Jakubec – Frimmel, Mráz