Chabarovsk – Čeljabinsk 2:4 (kon.) | Vladivostok – Jugra Chanty-Mansijsk 1:2 (kon.) | Novosibirsk – Nižnekamsk 7:2 (kon.)
Dinamo Minsk – Omsk 6:2 (kon.) | Soči – D. Moskva 1:6 (kon.) | Novgorod – Jaroslavľ 1:2 (kon.)
Čerepovec – Viťaz 2:4 (kon.) | HC Slovan – Ufa 3:2 (2:1 po s.n.)
Severstaľ Čerepovec
2:4 (0:0, 1:0, 1:4)
Viťaz Moskovská oblasť
Piatok 12.12.2014, 17:30 • Sports-Concerts Hall Almaz • KHL

Je dobojované. Síce Čerepovec vstupoval do poslednej tretiny s jednogólovým vedením, zápas nedokázal vyhrať. Hostia z Podolsku pridali a vďaka dobrej efektivite otočili na 2:4. To je už odo mňa všetko. Ďakujem za pozornosť a prajem pekný zvyšok dňa. (19:48:53)

60:00
    KOROLJOV - 2:4

59:25
    Viťaz Podolsk dal gól!
    A je zrejme rozhodnuté! Do prázdnej bránky poslal puk ANTON KOROLJOV. Bez asistencie.

58:11
    Čerepovec siahol na striedačku Štěpánka a tak hrajú domáci v šestici!
    KOUSAL - 2:3

57:07
    Skutočne zaujímavá tretia tretina pokračuje! Podolsk sa dostáva po druhý krát do vedenia. Tentokrát sa presadil druhý český hokejista ROBERT KOUSAL. Asistencie: Igor Golovkov, Roman Horák.
    KAGARLICKIJ - 2:2

56:02
    Severstal Čerepovec dal gól!
    Opäť je vyrovnané! DMITRIJ KAGARLICKIJ dokázal po prihrávke Stasenko prekonať Lisutina a využiť tak presilovú hru. Asistencie: Stasenko a Trubačjov.

54:53
    Hosťujúci Vyglazov podrazil domáceho hráča a Severstal bude môcť počas presilovky vyrovnať.

53:56
    A najproduktívnejší hráč hostí ROMAN HORÁK dokázal veľmi rýchlo využiť presilovku a dostal svoj tím do vedenie. Asistencie: Seleznjov.

53:51
    Víťaz sa dokázal ubrániť a už hrá v plnom počte.

53:20
    Pyett zrovnáva pomer na ľade, keďže dostáva 2 minúty za držanie.

51:51
    Podolsk však teraz oslabuje Jakubov, ktorý dostal 2 minúty za nebezpečnú hru vysokou hokejkou.
    KOROLJOV - 1:1

47:30
    A je vyrovnané! Po prihrávke Porselanda sa dokázal presadiť ANTON KOROLJOV a záver zápas bude dramaticky. Asistencie: Mathias Porseland.

40:01

V prostrednej časti sa presadil len domáci Gennady Stoljarov a tak Čerepovec vedie nad Podolskom 1:0. Podarí sa hosťom v tretej tretine vyrovnať?

40:00

Martin Platko

Góly a asistencie: 24. Stoljarov (Kvapil, Pyett), 57. Kagarlickij (Stasenko, Trubačjov) – 48. Koroljov (Porseland), 54. Horák (Seleznjov), 58. Kousal (Golovkov, Horák), 60. Koroljov

Severstaľ Čerepovec: Štěpánek (Magarilov) – Lukin, Arzamacev, Antropov, Stasenko, Urbom, Pyett, Nekolenko – Trubačjov, Stoljarov, Thuresson – Černov, Mons, Kagarlickij – Berdnikov, Trunjov, Kvapil – Monachov, Kovyršin, Kazakovcev, Kupcov
    Viťaz Moskovská oblasť: Lisutin (Säteri) – Porseland, Grebeškov, Semjonov, Klimontov, Golovkov, Seleznjov, Vaščenko – Horák, Kousal, Kempe – Koroljov, Kučerjavenko, Soloduchin – Jakubov, Šitikov, Vyglazov – Mamin, Konozov, Ivanov

Rozhodca: Naumov, Gašilov – Zacharenkov, Sadovnikov