Michalovce – Pov. Bystrica 6:3 (kon.) | Lipt. Mikuláš – Topoľčany 5:0 (kon.) | P.H.K. 3b Prešov – Senica 2:6 (kon.)
Detva – Spišská N. Ves 3:4 (po pr.)
HK DOXXbet Detva
3:4 (1:0, 0:2, 2:1 - 0:1)
HK Spišská Nová Ves
Piatok 12.12.2014, 18:00 • ZŠ Detva • TIPOS Slovenská hokejová liga (SR)

Dušan Kapusta (tréner Detvy): "Videli sme veľmi dobré stretnutie, ktoré sme v prvej tretine rozbehli veľmi dobre. Podarilo sa nám streliť gól v závere, aj keď bol zlepený. Mali sme dve tri šance, kde sme mohli dať ďalšie góly. V druhej tretine Spišská ožila aj vďaka naším chybám a hlúpym vylúčenia a našou nedisciplinovanosťou. Petro bol vylúčený do konca zápasu čo by sa takému hráčovi nemalo stáva pri jeho kvalitách. Narušila sa tým naša koncepcia hry. Museli sme dobiehať náskok súpera a v predĺžení nám chýbali kvality spomínaného Petra. Dnes nemal svoj deň brankár. Keď sa mám podarilo vyrovnať na 2:2 súper sa znovu dostal do vedenia. Verili sme, že sa nám podarí získať druhý bod v predĺžení resp. na nájazdy. Momentálne sa na mužstve prejavuje, že nehráme dlhšiu dobu v kompletnom zložení. Máme zranenia prišli noví hráči a tí sa nevedia zapadnúť do mužstva ako by sme chceli. Momentálne sme prehrali prvý raz v sezóne dva zápasy po sebe aj to bolo v predĺženiach. Dnes dal súper šťastné góly a mi sme sa na góly museli namakať. Chýbali nám hráči ako Graham, Kanaet a vylúčený Petro, alebo lepší výkon brankára a bol by iný výsledok. Dominik Kanaet by sa mal zapojiť už do tréningového procesu a David Graham uvidíme, čo povedia vyšetrenia, či bola určená správna diagnóza a nebude potrebná operácia."

Peter Křemer (tréner HK Spišská Nová Ves: " Našim cieľom bolo hrať aktívne a nechceli sme brániť. Vedeli sme, že v Detve sa hrá veľmi ťažko. Nezískali sme s nimi v tejto sezóne ani bod, ale do stretnutia z úmyslom bodov. Pred koncom sme viedli a domáci vyrovnali, tak som pred predĺžením chlapcom povedal, že musíme zabojovať a získať druhý bod. Stretnutie malo veľmi vysokú kvalitu s čím som spokojný. Celé mužstvo hralo veľmi dobre a zaslúži si pochvalu za doteraz najlepší výkon v sezóne." (22:38:58)

60:58
    Spišská Nová Ves dala gól!
    Po necelej minúte je koniec zápasu. O výsledku zápasu rozhodol najlepší muž na ľade BORIS KREMPASKÝ. Asistencie: Peter Rojkovič, Roman Ihňato.

60:01
    Začalo sa predĺženie.

Je tu záver tretej tretiny. Po 60. min. svieti na svetelnej tabuli stav 3:3.

60:00
    Tretia tretina sa skončila.

58:45
    Hostí zastavilo postavenie mimo hry.

58:01
    Začali sa posledné dve minúty tretej tretiny.

57:34
    Detva dala gól!

Je vyrovnaná. Po strele Zorvana sa puk odrazil od horne žrďky do bránkoviska, kde sa najlepšie zorientoval SLAVOMÍR BUDA a vyrovnal. Asistencie: Ivan Zorvan, Patrik Fekiač.

56:08

Volentier, ktorý podržal domácich v tretej tretine inkasuje gól pomedzi betóny od ĽUBOMÍRA VAICA.
    Asistencia: Richard Smotrila.

54:50
    Domáci sa dostali z pásma a bránia sa veľmi dobre počas oslabenia.

54:16
    Ďalší zákrok domáceho brankára.

54:08
    Po strate puku domácich na modrej čiare mohli hostia ísť v trojici na Volentiera, ale Smotrila sa ulakomil a zakončil sám len do Volentiera.

53:34
    Ďalšie vylúčenie na domácej strane za bránenie v hre dostal Srnka dve minúty.

52:51
    Pred Domácim brankárom zasahujú tak isto obrancovia, keď blokujú strelu na ochrannú sieť.

52:31
    Budove zakončenie sa odrazilo od hokejky obrancu rovno pred Trenčana, kde bol Zorvan, ale na puk nedotiahol.

51:03
    Nahodený puk V. Fekiača žabkou robil Trenčanovi menšie problémy.

50:05
    Takmer všetci hráči, čo boli na ľade zvalený na brankárovi Trenčanovi dolovali puk. v bránkovisku hostí.

49:30
    Hostia vyhodili puk a domáci musia začínať až od vlastnej brány.
    Športové stávky - recenzie, tipy, triky!
    Pridaj sa ku nám aj na Facebooku!

Marek Antalík

Hľadáme spravodajcu pre tím HK DOXXbet Detva. Viac informácií tu.

Hľadáme spravodajcu pre tím HK Spišská Nová Ves. Viac informácií tu.

Góly a asistencie: 20. Zorvan (Predajniansky), 44. Hegyi (V. Fekiač, Lunter), 58. Buda (Zorvan, P. Fekiač) – 25. Leskovjanský (Koky), 31. Krempaský (Ihňato), 57. Vaic (Smotrila), 61. Krempaský (Rojkovič, Ihňato)

HK DOXXbet Detva: Volentier (Korytár) – Hatš, Pač, Gachuôinec, Sládok, Mačkovič, Predajniansky, Pinka – Petro, Srnka, Parkhouse – Žilka, V. Fekiač, Lunter – Zorvan, P. Fekiač, Buda – Hús, Mendel, Hegyi – Kucej. Tréner: D. Kapusta.
    HK Spišská Nová Ves: Trenčan – Hrubý, Rojkovič, Gurčík, Cvengroš, Džerenga, Horváth, Kramár – Leskovjkanský, Koky, Vartovník – Findura, Smotrila, Vaic – Ihňato, Klinga, Krempaský – Gonda, Ištóci. Tréner: P.Křemer.

Rozhodca: Jakubec – Frimmel, Mráz