Michalovce – Pov. Bystrica 6:3 (kon.) | Lipt. Mikuláš – Topoľčany 5:0 (kon.) | P.H.K. 3b Prešov – Senica 2:6 (kon.)
Detva – Spišská N. Ves 3:4 (po pr.)
HK DOXXbet Detva
3:4 (1:0, 0:2, 2:1 - 0:1)
HK Spišská Nová Ves
Piatok 12.12.2014, 18:00 • ZŠ Detva • TIPOS Slovenská hokejová liga (SR)

60:58
    Spišská Nová Ves dala gól!
    Po necelej minúte je koniec zápasu. O výsledku zápasu rozhodol najlepší muž na ľade BORIS KREMPASKÝ. Asistencie: Peter Rojkovič, Roman Ihňato.

57:34
    Detva dala gól!

Je vyrovnaná. Po strele Zorvana sa puk odrazil od horne žrďky do bránkoviska, kde sa najlepšie zorientoval SLAVOMÍR BUDA a vyrovnal. Asistencie: Ivan Zorvan, Patrik Fekiač.

56:08

Volentier, ktorý podržal domácich v tretej tretine inkasuje gól pomedzi betóny od ĽUBOMÍRA VAICA.
    Asistencia: Richard Smotrila.

43:41
    Tlkak domáceho mužstva vyustil do gólovej radosti. Postaral sa o ňu DOMINIK HEGYI, keď pretlačil puk do brány Trenčana. Asistencie Viktor Fekiač, Peter Lunter.

30:47
    BORIS KREMPASKÝ vystrelil do betónu Volentiera, od ktorého sa puk odrazil späť na hokejku hráča hostí a druhé zakončenie skončilo pomedzi nohy v bráne Detvy. Asistencia: Roman Ihňato.

24:59
    Čaro domáceho brankára Volentiera odklial strelou švihom MATÚŠ LESKOVJANSKÝ.
    Asistencia: František Koky.

19:03
    V závere tretiny sa podarilo domácim skórovať. IVAN ZORVAN prekonáva Trenčana.
    Asistencia: Jakub Predajniansky.
    Športové stávky - recenzie, tipy, triky!
    Pridaj sa ku nám aj na Facebooku!

Marek Antalík

Hľadáme spravodajcu pre tím HK DOXXbet Detva. Viac informácií tu.

Hľadáme spravodajcu pre tím HK Spišská Nová Ves. Viac informácií tu.

Góly a asistencie: 20. Zorvan (Predajniansky), 44. Hegyi (V. Fekiač, Lunter), 58. Buda (Zorvan, P. Fekiač) – 25. Leskovjanský (Koky), 31. Krempaský (Ihňato), 57. Vaic (Smotrila), 61. Krempaský (Rojkovič, Ihňato)

HK DOXXbet Detva: Volentier (Korytár) – Hatš, Pač, Gachuôinec, Sládok, Mačkovič, Predajniansky, Pinka – Petro, Srnka, Parkhouse – Žilka, V. Fekiač, Lunter – Zorvan, P. Fekiač, Buda – Hús, Mendel, Hegyi – Kucej. Tréner: D. Kapusta.
    HK Spišská Nová Ves: Trenčan – Hrubý, Rojkovič, Gurčík, Cvengroš, Džerenga, Horváth, Kramár – Leskovjkanský, Koky, Vartovník – Findura, Smotrila, Vaic – Ihňato, Klinga, Krempaský – Gonda, Ištóci. Tréner: P.Křemer.

Rozhodca: Jakubec – Frimmel, Mráz