Chabarovsk – Čeljabinsk 2:4 (kon.) | Vladivostok – Jugra Chanty-Mansijsk 1:2 (kon.) | Novosibirsk – Nižnekamsk 7:2 (kon.)
Dinamo Minsk – Omsk 6:2 (kon.) | Soči – D. Moskva 1:6 (kon.) | Novgorod – Jaroslavľ 1:2 (kon.)
Čerepovec – Viťaz 2:4 (kon.) | HC Slovan – Ufa 3:2 (2:1 po s.n.)
Admiral Vladivostok
1:2 (1:1, 0:1, 0:0)
Jugra Chanty-Mansijsk
Piatok 12.12.2014, 11:00 • Fetisov hall • KHL

A je tu koniec. Domáci sa v tretej tretine nevedeli dostať do tempa, nevyvinuli žiadny tlak a vyrovnania sa nedočkali. Jugra si tak odváža všetky tri body a predskakuje svojho súpera v tabuľke. Ďakujem Vám za sledovanie tohto online prenosu a teším sa na ďalšie zápasy. (13:14:34)

60:00

58:53
    Kolař(VLD) zbytočne oslabuje svoj tím. Za faul kolenom ide na 2min. a výrazne znižuje šance na vyrovnanie.

58:40
    Kolař sa snažil prestreliť hradbu tiel pred ním. Aj sa mu to podarilo, ale ešte tam je pozorný Brust.

58:25
    Domáci hrajú bez brankára.

56:45
    Makarov to teraz zobral na seba, ale Brust nechce pripustiť vyrovnanie. Ale je to len štvrtá strela domácich v tejto tretine.

56:00
    Do konca niečo menej ako 4minúty, ale domáci si nevytvárajú žiadny tlak.

53:15
    Strelou od modrej sa prezentoval Kolař, ale toto je z domácej strany veľmi málo na to aby sa pokúsili vyrovnať.

51:05
    Na jednej strane strela Buljanskeho, ktorú Proskurjakov vyrazil a domáci išli hneď do protiútoku, ale Ušenin to nespravil najlepšie a na Brusta poslal slabú strelu.

50:00
    Osipov až v polovici tretiny ohrozil Brusta. Aj keď ohrozil asi nie je to správne slovo.

48:20
    Domáci sa evidentne trápia. Nedostávajú sa ani len pred Brusta, aby niečo spravili s výsledkom. Na druhej strane Magogin pekne vypálil, ale Proskurjakov ešte svoj tím drží.

44:10
    Až skoro po piatich minútach tu máme prvú strelu. Hosťujúci Sitnikov to skúsil na Proskurajkova, ale ten si počkal čo hráč spraví a zmaril jeho šancu.

43:30
    Ani ďalšie momenty nič na atraktivite a bojovnosti nepridali a sledujeme teraz nezáživný hokej.

41:30
    Prvé desiatky sekúnd v znamení nepresností na oboch stranách. Hrať ale potrebujú viac domáci.

40:01

Skončila sa aj druhá tretina, ktorá bola podobná tej prvej len o niečo boli aktívnejší domáci, ale gólovo sa presadili hostia a tak sa začne tretia tretina za stavu 1:2 pre Jugru a bude to ešte zaujímavé. Tretia tretina sa začne približne o 12:39

40:00

39:05
    Už sa nič vážne nedeje a zrejme sa čaká na pauzu.

38:00
    Začali sa posledné dve minúty druhej tretiny.

Michal Geľhoš

Góly a asistencie: 9. Gynge (Zubov) – 7. Gorbunov (Koroljuk, Bortnikov), 35. Gusev (Brust)

Admiral Vladivostok: Proskurjakov (Nalimov)- Osipov, Heschka, Zemčjonok, Kuzmin, Lisov, Kolař, Beljakov- Bergfors, Gynge, Zubov, Lisin, Makarov, Schutz, Gorškov, Ušenin, Li, Barbašev, Sigarjov, Kuznecov, Ivanov
    Jugra Chanty-Mansijsk: Brust (Gorjačevskich)- Sergejev, Želdakov, Melart, Putilov, Rjabykin, Stalnov, Mamkin, Valentenko- Magogin, Buljanskij, Gusev, Kašpar, Sitnikov, Maxwell, Gorbunov, Koroljuk, Bortnikov, Jacenko, Lesňuchin

Rozhodca: Kulakov, Safjlullov- Golovljov, Nazarov