Michalovce – Pov. Bystrica 6:3 (kon.) | Lipt. Mikuláš – Topoľčany 5:0 (kon.) | P.H.K. 3b Prešov – Senica 2:6 (kon.)
Detva – Spišská N. Ves 3:4 (po pr.)
HK DOXXbet Detva
3:4 (1:0, 0:2, 2:1 - 0:1)
HK Spišská Nová Ves
Piatok 12.12.2014, 18:00 • ZŠ Detva • TIPOS Slovenská hokejová liga (SR)

53:34
    Ďalšie vylúčenie na domácej strane za bránenie v hre dostal Srnka dve minúty.

48:30
    Hostia budú hrať v oslabení za držanie dostáva dve minúty Dávid Džerenga.

39:07
    Za držanie dostal Jozef Hrubý dve minúty

37:57
    Branislav Srnka dostáva trest 2+2min. za hru vysokou hokejkou a za napadnutie.

35:01
    Rozhodcovia stretnutie nezvládajú. Petro dostáva trest do konca stretnutia za strelu pukom do tváre. Následne dostáva za hru vysokou hokejkou dve minúty aj V. Fekiač a za nedovolenú výstroj je potrestaný dvomi minútami Michal Findura.

26:44
    Hostia hrali až šiesti na ľade a prichádzajú dve minúty pre hráčsku lavicu. Trest si odsedí Džerenga.

19:41
    V vzájomné vylúčenie v závere tretiny. Brandon Parkhouse dostal dve minúty za hru vysokou hokejkou a Pavol Gurčík dve minúty za úderi.

15:03
    Pol minútu mali hostia výhodu pri signalizovanom vylúčení domáceho Juraja Petra za hákovanie.

06:27
    Za hru vysokou hokejkou dostáva Roman Ihňato dve minúty.
    Športové stávky - recenzie, tipy, triky!
    Pridaj sa ku nám aj na Facebooku!

Marek Antalík

Hľadáme spravodajcu pre tím HK DOXXbet Detva. Viac informácií tu.

Hľadáme spravodajcu pre tím HK Spišská Nová Ves. Viac informácií tu.

Góly a asistencie: 20. Zorvan (Predajniansky), 44. Hegyi (V. Fekiač, Lunter), 58. Buda (Zorvan, P. Fekiač) – 25. Leskovjanský (Koky), 31. Krempaský (Ihňato), 57. Vaic (Smotrila), 61. Krempaský (Rojkovič, Ihňato)

HK DOXXbet Detva: Volentier (Korytár) – Hatš, Pač, Gachuôinec, Sládok, Mačkovič, Predajniansky, Pinka – Petro, Srnka, Parkhouse – Žilka, V. Fekiač, Lunter – Zorvan, P. Fekiač, Buda – Hús, Mendel, Hegyi – Kucej. Tréner: D. Kapusta.
    HK Spišská Nová Ves: Trenčan – Hrubý, Rojkovič, Gurčík, Cvengroš, Džerenga, Horváth, Kramár – Leskovjkanský, Koky, Vartovník – Findura, Smotrila, Vaic – Ihňato, Klinga, Krempaský – Gonda, Ištóci. Tréner: P.Křemer.

Rozhodca: Jakubec – Frimmel, Mráz