Chabarovsk – Čeljabinsk 2:4 (kon.) | Vladivostok – Jugra Chanty-Mansijsk 1:2 (kon.) | Novosibirsk – Nižnekamsk 7:2 (kon.)
Dinamo Minsk – Omsk 6:2 (kon.) | Soči – D. Moskva 1:6 (kon.) | Novgorod – Jaroslavľ 1:2 (kon.)
Čerepovec – Viťaz 2:4 (kon.) | HC Slovan – Ufa 3:2 (2:1 po s.n.)
Severstaľ Čerepovec
2:4 (0:0, 1:0, 1:4)
Viťaz Moskovská oblasť
Piatok 12.12.2014, 17:30 • Sports-Concerts Hall Almaz • KHL

54:53
    Hosťujúci Vyglazov podrazil domáceho hráča a Severstal bude môcť počas presilovky vyrovnať.

53:20
    Pyett zrovnáva pomer na ľade, keďže dostáva 2 minúty za držanie.

51:51
    Podolsk však teraz oslabuje Jakubov, ktorý dostal 2 minúty za nebezpečnú hru vysokou hokejkou.

36:33
    Jakov Seleznov taktiež oslabuje hostí, keď dostáva 2 minúty za podrazenie. V druhej tretine vylúčení poriadne pribúda.

34:45
    Ivan Lisutin dostáva 2 minúty za hákovanie a tak sa bude hrať na ľade v pomere 4 na 4.

33:38
    Vadim Berdnikov však opäť fauloval a teraz dostáva 2 minúty za hákovanie.

28:42
    Je tu šanca pre hostí na vyrovnanie. Vadim Berdnikov dostáva 2 minúty za podrazenie a oslabuje Čerepovec.

23:13
    Maxim Mamin oslabuje Podolsk na 2 minúty a tak majú domáci šancu streliť prvý gól.

15:36
    Stasenko oslabuje domácich za hru vysokou hokejkou a dostal trest 2+10 minút.

06:09
    Alexej Semjonov dostáva 2 minúty za hákovanie a tak je tu presilovka aj pre Čerepovec.

01:24
    Marek Kvapil dostáva 2 minúty za hákovanie a hostia si zahrajú presilovku.

Martin Platko

Góly a asistencie: 24. Stoljarov (Kvapil, Pyett), 57. Kagarlickij (Stasenko, Trubačjov) – 48. Koroljov (Porseland), 54. Horák (Seleznjov), 58. Kousal (Golovkov, Horák), 60. Koroljov

Severstaľ Čerepovec: Štěpánek (Magarilov) – Lukin, Arzamacev, Antropov, Stasenko, Urbom, Pyett, Nekolenko – Trubačjov, Stoljarov, Thuresson – Černov, Mons, Kagarlickij – Berdnikov, Trunjov, Kvapil – Monachov, Kovyršin, Kazakovcev, Kupcov
    Viťaz Moskovská oblasť: Lisutin (Säteri) – Porseland, Grebeškov, Semjonov, Klimontov, Golovkov, Seleznjov, Vaščenko – Horák, Kousal, Kempe – Koroljov, Kučerjavenko, Soloduchin – Jakubov, Šitikov, Vyglazov – Mamin, Konozov, Ivanov

Rozhodca: Naumov, Gašilov – Zacharenkov, Sadovnikov