Jekaterinburg – Barys 2:1 (po pr.) | Metallurg Magnitogorsk – Ufa 2:6 (kon.) | Čerepovec – A. Mytišči 3:4 (po pr.)
Jaroslavľ – Togliatti 2:4 (kon.) | Viťaz – Nižnekamsk 3:2 (2:1 po s.n.) | Kazaň – Omsk 4:2 (kon.)
Riga – Petrohrad 4:2 (kon.) | Záhreb – Helsinki 1:3 (kon.)
Metallurg Magnitogorsk
2:6 (1:2, 0:1, 1:3)
HC Salavat Julajev Ufa
Sobota 22.11.2014, 13:00 • Metallurg Ice Arena • KHL

Je dobojované. Ufa sa nakoniec teší z víťazstva na ľade Magnitogorsku v pomere 2:6. Domáci sa ešte v tretej tretine snažili hrať aj vabank, ale brankár Sochatskij viackrát podržal svoj tím výbornými zákrokmi. To je už odo mňa všetko. Ďakujem za pozornosť a prajem pekný zvyšok dňa. (15:40:34)

60:00
    DUBROVSKIJ - 2:6

59:59
    Salavat Ufa dala gól!
    Pečurskij ešte nakoniec skončil na striedačke a JEGOR DUBROVSKIJ pridal do prázdnej bránky šiesty gól hostí. Asistencie: Denis Tolpeko.

59:28
    Jakucenja sa dostal do úniku, ale Sochatskij ho vychytal a hostia stále vedú o tri góly.

59:05
    Prebieha posledná minúta tretej tretiny a zrejme aj tohto zápasu a do bránky sa už vrátil aj Pečurskij.

57:55
    Hostia sa dokážu brániť tlaku domácich a dokonca už mali príležitosť poslať puk do prázdnej bránky.

57:33
    Salavat bude hrať ďalšie oslabenie, keďže hral v šestici.

56:23
    Ufa hrá v plnom počte, ale Pečurskij je stále na striedačke.

55:50
    Salavat mal v poslednej minúte aj veľa šťastia. Kovář nastrelil tyčku a Zaripov zblízka neprekonal Sochatskiho.

55:01
    Domáci skúšajú hrať v šestici bez brankára a pred Sochatskim to teraz skutočne vrie. Veľký tlak Magnitogorsku.

54:50
    Mozjakin mal opäť šancu na gól, ale tentokrát bol proti nemu Sochatskij úspešný.

54:23
    Arturs Kulda dostáva 2 minúty za podrazenie a tak bude Metallurg hrať ďalšiu presilovku.

52:45
    Hostia mali k dispozícii prečíslenie 3 na 1, ale túto šancu nedokázali využiť ako sa patrí!

52:16
    Vo veľmi dobrej pozícii sa ocitol aj Danis Zaripov, ale ten zlyhal pred bránkou po prihrávke Kovářa.
    MOZJAKIN - 2:5

51:09
    Metallurg Magnitogorsk dal gól!
    Presilovka domácich sa končí gólom na 2:5. Kovář našiel prihrávkou SERGEJA MOZJAKINA a ten sa nepomýlil. Asistencie: Jan Kovář.

50:44
    Prichádza ďalší trest. Striedačka Ufy dostáva 2 minúty za zdržovanie hry. Trest si odsedí Makarov.

49:59
    Nervy už domácim tečú a tak sa strhla menšie výmena názorov. Bren a Pankov dostávajú po 2 minúty za hrubosť.

Martin Platko

Góly a asistencie: 20. Pare (Osala, Antipin), 52. Mozjakin (Kovář) – 16. Kolcov (Kajgorodov), 18. Kolcov (Zubarev, Pihlstrom), 25. Heikkinen (Kolcov), 44. Sjomin (Makarov), 50. Skačkov (Kolcov), 60. Dubrovskij (Tolpeko)

Metallurg Magnitogorsk: Pechunski (Košečkin) – Antipin, Birjukov, Lee, Chabarov, Batyršin, Ibragimov, Tereščenko, Bereglazov – Mozjakin, Zaripov, Kovář – Brent, Osala,Kamenev – Pare, Jakuceňja, Potechin – Timkin, Platonov, Junkov.
    HC Salavat Julajev Ufa: Sochatskij (Irving) – Bodrov, Kutuzov, Kulda, Heikkinen, Zubarev, Kolcov, Lekomcev – Chlystov, Dubrovskij, Tolpeko – Hartikainen, Sjomin, Makarov – Pihlstrom, Kajgorodov, Skačkov – Gluchov, Slepyšev, Pankov.

Rozhodca: Gusev, Sergejev – Golovjov, Šichanov