Olomouc – Slavia 2:3 (kon.) | Jihlava – Liberec 5:4 (1:0 po s.n.) | Kometa Brno – HC Plzeň 6:3 (kon.)
Chomutov – Vítkovice 4:3 (kon.) | Č. Budějovice – Mladá Boleslav 2:4 (kon.) | Pardubice – Kladno 3:2 (kon.)
Zlín – Sparta Praha 2:3 (kon.)
HC Olomouc
2:3 (0:1, 1:1, 1:1)
HC Slavia Praha
cz Sobota 22.11.2014, 12:00 • Zimní stadion Olomouc. Kapacita: 5.500 míst. • DHL Extraliga juniorů (CZ)

60:00
    Konec zápasu. (14:07:24)

59:50
    Slavie nyní pouze vyhodila touš na zakázané uvolnění.

59:41
    Domácí nyní vystřelili z hodně velkého úhlu, jenže Frodl byl připravený.

59:28
    Mora zatím drží puk ve svém útočném pásmu.

59:05
    Urbisch míří na svou střídačku!

58:59
    Domácí si berou oddechový čas.

58:59
    Kotouč je zašlápnut v útočném pásmu Slavie a hlavní rozhodčí vykazuje hru do středního pásma.

57:54
    Olomouc nyní pouze vyhodila touš na zakázané uvolnění.

57:11
    Slavie zatím drží puk ve svém útočném pásmu.

56:20

56:04
    Pavlovský zavezl touš až do útočného pásma Olomouce.

55:32

55:12
    Nesvadba neudržel touš v útočné třetině, a tak se z něj musí Olomouc vystěhovat.

54:15
    Jenže počet hráčů na ledě se vyrovná, protože dvě minuty za hákování dostává Šimon Beták (OLO).

54:00
    Janás měl hodně prostoru v levém kruhu, jenže jeho střelu dokázal chytit Frodl.

53:30
    Mora bude hrát přesilovou hru, protože si dvě minuty za podražení vykoledoval Filip Ječný (SLA).

52:26
    Další útok Slavie je zastaven už na útočné modré, protože se hosté dostali do postavení mimo hru.

51:48
    Slavia právě vstřelila branku!
    Kasala nahrál na modrou čáru VIKTORU NESTRAŠILOVI, jenž se díky pěkně stahovačce dostal až před Urbische, kterého překonal se střelou pod břevno domácí klece. Asistence: Lukáš Kasala.

50:49
    Furch vyslal svou ráznou střelu směrem na Urbische a olomoucký brankář si připisuje další úspěšný zákrok.

49:58
    Hodně jedovatou střelu nyní ze středu útočného pásma vyslal Andres a Urbisch jeho pokus dokázal vyrazit mimo svou bránu.

Jan Matúš

Góly a asistencie: 21. Jergl (Pavlovský), 46. Jergl (Rašner, Nesvadba) – 18. Vala (Furch, Török), 39. Hlinka (Andres, Novák M.), 52. Nestrašil (Kasala)

HC Olomouc: Urbisch (Slezák) – Nesvadba, Kraigher, Rašner, Tomek, Brandýs, Hes – Ostřanský (C), Jergl, Markl, Pavlovský, Ministr, Krátoška, Beták, Kropáč, Konečný, Janás, Melichárek.
    HC Slavia Praha: Frodl (Novák Č.) – Vala, Novák M., Saňa (C), Havelka, Drahorád, Bureš, Kottek – Červený, Patzelt, Török, Kasala, Nestrašil, Ječný, Josefus, Vyskočil, Tejral, Hlinka, Andres, Furch, Navrátil.

Rozhodca: Vaněk – Blaha, Novák J.